Camila Cabello w takiej samej sukience z H&M co Sylwia Grzeszczak kilka dni wcześniej. Która dobrała lepsze dodatki?

Sylwia Grzeszczak i Camila Cabello

Sylwia Grzeszczak i Camila Cabello

Sylwia Grzeszczak i Camila Cabello pokochały sukienkę z nowej kolekcji H&M. Jakie dodatki do niej dobrały? Która nosi ją lepiej?

Sylwia Grzeszczak jest obecnie jedną z największych gwiazd w Polsce. Ma niewątpliwie ogromny talent wokalny. Wylansowała niezliczoną ilość przebojów – Małe rzeczy, Sen o przyszłości, Tamta dziewczyna czy Księżniczka. Zanim jednak rozpoczęła solową karierę, nagrała album z Liberem, który okazał się ogromnym sukcesem komercyjnym i zapewnił gwieździe stabilne miejsce na rynku muzycznym.

Wkrótce praca w studiu przerodziła się w prawdziwe uczucie. Marcin „Liber” Piotrowski i Sylwia Grzeszczak wzięli ślub sześć lat temu. Owocem ich miłości jest Bogna, która zaliczyła debiut w teledysku do piosenki Prawda o nas. Dziewczyna wykonuje tam również fragment piosenki.

O Sylwii Grzeszczak jest również głośno za sprawą jej udziału w 12. edycji The Voice of Poland. Gwiazda niemal co odcinek była zasypywana negatywnymi komentarzami. Widzom nie podobały się wybory repertuaru dla podopiecznych. Trzeba jej jednak przyznać, że stylizacje w jakich występowała, były dopracowane do perfekcji.

Sylwia Grzeszczak i Camila Cabello w tej samej sukience. Która lepiej?

Podczas finału The Voice of Poland Sylwia postawiła na suknię, która robi wrażenie. Artystka nie raz udowadniała, że uwielbia bawić się modą. Tym razem również nie było ustępstwa od tej reguły. Piosenkarką postawiła na białą kreację w sporych rozmiarów grochy. Talię podkreśliła czarnym, szerokim pasem. Dopełnieniem były długie rękawiczki oraz srebrne szpilki i masywna obroża. Trzeba przyznać, że wyglądała fenomenalnie. Internauci również zasypali ją komplementami:

  • Bardzo mi się podobała stylizacja Sylwii.
  • Cudownie Pani wygląda, zresztą jak zawsze.
  • Wspaniała stylizacja, taka oryginalna.

Okazuje się, że nie tylko polskiej piosenkarce spodobała się sukienka z H&M. Dwa dni później taką samą kreację włożyła Camila Cabello, która jest autorką takich hitów jak Havana czy Senorita. 24-latka postawiła jednak na biały pas oraz półprzezroczyste rękawice. Obie gwiazdy postawiły na te same elementy garderoby, ale w zupełnie różnym stylu.

Która wyglądała lepiej?


Sylwia Grzeszczak - Finał The Voice of Poland 12

Sylwia Grzeszczak - Finał The Voice of Poland 12

Sylwia Grzeszczak | fot. Instagram.com/sylwia_grzeszczak_official

Sylwia Grzeszczak | fot. Instagram.com/sylwia_grzeszczak_official

Camila Cabello | fot. instagram.com/camila_cabello

Camila Cabello | fot. instagram.com/camila_cabello

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×