Szukaj

Która polska gwiazda zaprezentowała swoje wdzięki w samej bieliźnie? HOT?

Sylwia Gliwa na próbie spektaklu Kontrabanda

W Teatrze Komedia w niedzielę – 26 lutego – odbędzie się premiera sztuki Kontrabanda, którą napisali Marcia Kash i Douglas E. Hughes, a wyreżyserował John Weisgerber. W obsadzie znaleźli się: Rafał Rutkowski, Łukasz Lewandowski, Rafał Cieszyński, Michał Piela, Piotr Zelt, Sylwia Gliwa, Hanna Konarowska, Marcin Zarzeczny.

Akcja farsy toczy się w 1932 roku – a są to czasy Wielkiego Kryzysu i prohibicji – w Kanadzie w okolicach Wodospadu Niagara, gdzie Irving Bubbalowe (Rafał Rutkowski) i jego córka Honey (Hanna Konarowska) otwierają restaurację.

Gram Veronice Snook, która ściga Francois LaPlouffe – śpiewaka operowego, który, jak się okazuje, jest komunistą i organizuje strajki w restauracjach, w których pracuje. Veronice jest przebiegła, zdeterminowana i powściągliwa w emocjach. Jednak na koniec i ona się gubi w tym szaleństwie, wychodząc na wariata – mówi Gliwa

Trwają właśnie ostatnie próby. Najwięcej emocji wzbudziła właśnie Sylwia Gliwa. Aktorka w samej bieliźnie zaprezentowała wszystkie swoje atuty. Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia aktorki.

Zobacz: Zdjęcia Ewy Mielnickiej w odważnej kreacji wywołały burzę w sieci. Jest cięta riposta pięknej miss: „Kreacja jest przepiękna, a bielizna…”

Sylwia Gliwa w spektaklu Kontrabanda. Zdjęcia 2017

Sylwia Gliwa w samej bieliźnie w spektaklu Kontrabanda. Zdjęcia 2017


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×