Sylwia Bomba już ubrała swój dom na święta. Pokazała cudne drzewko pełne modnych dekoracji z sieciówek

Sylwia Bomba choinka

Sylwia Bomba choinka

Sylwia Bomba pokazała choinkę. Gwiazda już udekorowała dom na święta. Jak ubrała drzewko?

Sylwia Bomba szybko zyskała status gwiazdy telewizji. Widzom doskonale jest znana za programu Gogglebox. Przed telewizorem. Tam, razem ze swoją przyjaciółką – Ewą Mrozowską, komentowała najpopularniejsze programy telewizyjne. Show, w którym bierze udział to przede wszystkim doskonały przewodnik po najciekawszych programach i premierach. Jest to także spora dawka śmiechu i rozrywki, ponieważ obydwie panie nie szczędzą zabawnych komentarzy, odnosząc się do tego, co widzą na szklanym ekranie.

Oprócz telewizji Sylwię pochłania też Instagram. Celebrytka stała się zapaloną influencerką, która zyskuje w social mediach coraz większe uznanie. Obecnie jej profil obserwuje ponad 711 tys. internautów, a liczba ta stale rośnie. Jest to wynik, którego zdecydowanie można jej pozazdrościć. Nic więc dziwnego, że nie brakuje reklamodawców, którzy chętnie zatrudniają ją w kolejnych kampaniach. Sylwia ma świetny kontakt ze swoimi fanami i chętnie pokazuje to, co słychać w jej życiu prywatnym.

Sylwia Bomba już udekorowała dom na święta

Atmosferę świąt Bożego Narodzenia czuć w powietrzu już od kilku dni. Wiele osób ze względu na pandemię postanowiło poprawić sobie humor i udekorowało dom na święta już w listopadzie. Na Instagramie mogliśmy już zobaczyć przepiękną choinkę w domu Ani i Roberta Lewandowskich, czy urocze dekoracje w domu Małgorzaty Rozenek. Teraz swoją choinkę postanowiła pokazać Sylwia Bomba.

Gwiazda zapozowała przy świątecznym drzewku razem ze swoją córeczką Antosią. Nie ukrywa, że przystroiła choinkę, by poprawić sobie humor w trudnym czasie pandemii. Wszystkie ozdoby kupiła w popularnych sieciówkach – w Rossmannie i Home and you.

Al I want for Christmas is youuu. Dobrze widzicie, już jest. W tym roku dużo wcześniej niż zwykle. Tworzy radosny nastrój, którego potrzebujemy bardziej niż kiedykolwiek. W tym roku wszystkie chwyty dozwolone. Kto też już ma?

Gwiazda TTV ma w swoim domu bardzo modne ostatnio drzewko na pniu. Widzimy na nim ogromną liczbę pięknych ozdób, które dopasowała do wystroju mieszkania. Wszystko utrzymane jest w bieli i srebrze. Obok choinki widzimy także uroczego pluszowego renifera. W domu Sylwii zdecydowanie czuć już świąteczny klimat.


Sylwia Bomba pokazała choinkę

Sylwia Bomba pokazała choinkę

Choinka Sylwii Bomby

Choinka Sylwii Bomby

Choinka Sylwii Bomby

Choinka Sylwii Bomby

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×