Sylwester Polsatu. Kreacje gwiazd? Czasem piękne, czasem dziwne, często kuse. Przypominamy najlepsze

Sylwester Polsat

Sylwestrowa Moc Przebojów 2022 w tym roku będzie nadawana z Chorzowa. Jak wyglądało wydarzenie w poprzednich latach? Na jakie kreacje postawiły gwiazdy?

Polsat bardzo nie ujawniał listy gwiazd sylwestra 2022. Dopiero w połowie grudnia zdecydowano się odsłonić nazwiska artystów, którzy wystąpią w Chorzowie.  Oprócz dobrej muzyki z pewnością nie zabraknie szałowych kreacji gwiazd. Jak wyglądały one w poprzednich latach? Zerknijcie do naszego zestawienia.

Pierwsza Sylwestrowa Moc Przebojów 2007/2008

Sylwester z Polsatem po raz pierwszy odbył się w 2007 roku. Stacja zaprosiła swoich widzów do Krakowa, gdzie urządzono prawdziwe show. Poprowadzili je: Agata Młynarska, Maciej Dowbor i Krzysztof Ibisz. Tuż przed północą przed kamerami pojawili się włodarze miasta, a także dziennikarze zaprzyjaźnieni ze stacją. Jeden z panów oświadczył się swojej ukochanej. Emocji nie brakowało, co widać na jednym z archiwalnych nagrań.

Przez kolejne lata na scenie Polsatu wystąpiło wiele polskich i zagranicznych gwiazd. Zerknijcie tylko na te stylizacje.

Ewa Farna — sylwester w Polsacie i jej szałowe kreacje

Ewa Farna nie tylko pojawiała się podczas sylwestra w TVP, ale także błyszczała w Polsacie. Tak jak w 2012 roku, gdy zdecydowała się włożyć małą czarną. Dobrała do niej kapelusz i czerwony szalik. Gwiazda tego wieczoru się przebrała. Włożyła jasne spodnie w ciemne paski, bluzkę i futerko. Dwa lata później biel także dominowała w jej wyglądzie. Wybrała jasny komplet, do którego dopasowała płaszcz. Trzy lata temu znów postawiła na czerń, wybierając tunikę w tym kolorze. Pojawiła się też w drugiej, czerwonej stylizacji. Uwagę przyciągała czapka.

Natasza Urbańska zdominowała 2010 rok

Natasza Urbańska była gwiazdą koncertu sylwestrowego w 2010 roku. Na scenie błyszczała w pięciu szałowych stylizacjach. Pojawiła się białej sukni z golfem, miała ze sobą pluszowego misia. Gdy się przebrała, pokazała się w sukni baletnicy oraz czerwonej peruce. Zaprezentowała się także czarnej spódnicy z tiulu i oryginalnej marynarce. Szokowała też nakryciami głowy: brązowym, który dopasowała do kolorystycznie pasującej stylizacji oraz białym, które włożyła do bardzo oryginalnego body.

Kora — Olga Jackowska w rockowych strojach

Olga Jackowska, znana lepiej jako Kora, kilka razy swoją obecnością uświetniła Sylwestrową Moc Przebojów. Tak jak w 2011 roku, gdy na scenie pojawiła się ubrana w ciemną bluzkę, kurtkę, spodnie i buty na delikatnym obcasie. Rok później ponownie postawiła na czerń, tym razem miała nawet ciemne włosy. Dumnie prezentowała je nie tylko na ściance, ale także na scenie.

Michał Wiśniewski szokował ubraniami

Michał Wiśniewski pięć lat temu spędził ostatnią noc w roku z Polsatem. Postawił na oryginalny komplet, sięgając po ciemną bluzkę z białym nadrukiem, dopasowane do niej spodnie, a także skórzaną kurtkę. Rok później wybrał granatową kurtkę, jasną bluzkę oraz ciemne jeansy. W 2017 roku ubrał się w komplet pokryty obrazkami z komiksu. Z kolei w zeszłym roku włożył bardzo oryginalny kombinezon z błyszczącymi elementami.

Sylwia Grzeszczak królową długich kreacji sylwestrowych

Sylwia Grzeszczak w 2011 roku błyszczała na scenie Polsatu i to dosłownie. Sięgnęła po białą sukienkę z kapturem z cekinami. Mieniących się elementów nie brakowało też trzy lata później, kiedy włożyła długą do ziemi, ciemną kreację. Z kolei w 2017 wybrała trzy stylizacje: pierwszą była długa do ziemi niebieska suknia na jedno ramię. Kolejną czerwony kombinezon z szerokimi nogawkami. Ostatnią była srebrno-czarna suknia, którą z dumą prezentowała podczas jednego z występów.

Paulina Sykut- Jeżyna w ciemnych i jasnych włosach. Jak się zmieniła?

Paulina Sykut-Jeżyna od wielu lat prowadzi koncert sylwestrowy w Polsacie. Na swoim koncie zapisała kilka niezapomnianych stylizacji. Tak jak w 2010 roku, gdy pojawiła się w dwóch odsłonach. Pierwszą była srebrna tunika i czarne legginsy, drugą złota kreacja. Dwa lata później ubrała się m.in. w długą do ziemi, czerwoną suknię ze srebrnymi wstawkami. Trzy – wybrała m.in. niebieską sukienkę ze świecącymi elementami oraz białą z wycięciem na nogę i golfem.

Agata Młynarska królową cekinowych kreacji

Agata Młynarska przez wiele lat była związana z Polsatem. Nie tylko poprowadziła pierwszy koncert sylwestrowy, ale także pojawiła się podczas kilku kolejnych. Tak jak w 2009 roku, gdy miała na sobie długą, białą sukienkę z czarnymi wstawkami. Rok później wystąpiła w cekinowej, granatowej kreacji, do której dobrała pasujący beret. W 2011 roku wybrała sukienkę o nieco jaśniejszym odcieniu niebieskiego. Cekiny dominowały też w jej stylizacji z 2012 roku, gdy włożyła różową suknię.

Agnieszka Hyży w kilku szałowych kreacjach

Świetne stylizacje na swoim koncie zapisała też Agnieszka Hyży. W 2010 roku wybrała jasną kreację, którą połączyła z ciemną narzutą. Rok później postawiła na czerwień i sięgnęła po długą do ziemi suknię bez ramiączek. W tym samym roku błyszczała też w długiej, srebrnej sukience. W 2012 roku wybrała czerń. Ubrała się w kreację w tym kolorze, dopasowała do niej futro. W 2017 włożyła m.in. czerwone i srebrne suknie.

Krzysztof Ibisz od początku prowadzi sylwestra w Polsacie

Krzysztof Ibisz jest jedynym konferansjerem, który poprowadził wszystkie koncerty sylwestrowe. Podczas każdego wieczoru pojawiał się w szykownym, stylowym garniturze. Zmieniał się jedynie jego odcień, kolor koszuli i dodatki. Nosił krawaty w różnych odcieniach, a także muszki.

Sylwester w Polsacie, a zagraniczne gwiazdy. Kto uświetnił koncert?

Sylwester w Polsacie to nie tylko występy polskich, ale także zagranicznych gwiazd. Przed publicznością wystąpiły gwiazdy takie jak m.in. LaToya Jackson, Boney M., Roxette, czy Danzel. Każdy z nich miał na sobie stylizację, która idealnie wpisywała się w klimat sylwestrowej nocy.

Oprócz wspomnianych gwiazd Sylwestrową Moc Przebojów swoim występem wsparli także: Barbara Kurdej-Szatan, Michał Szpak, Cleo, Sławomir, Ronnie Ferrari, Agnieszka Kaczorowska, Ela Romanowska, Ewelina Lisowska, Krzysztof Krawczyk, Marek Kaliszuk, Agata Buczkowska.

W galerii możecie zobaczyć jak gwiazdy ubrały się w ubiegłym roku.


Sylwester 2020 Polsat - Michał Szpak

Sylwester 2020 Polsat - Michał Szpak

Sylwester 2020 Polsat - Czadoman

Sylwester 2020 Polsat - Czadoman

Sylwester 2020 Polsat - Sylwia Grzeszczak

Sylwester 2020 Polsat - Sylwia Grzeszczak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×