Szukaj

Sylwester: Najgłośniejsze kreacje Beaty Kozidrak. Tylko w 2004 wiało nudą. 12 lat później odsłoniła najwięcej

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak już wielokrotnie uświetniała swoją obecnością sylwestrowe koncerty. Na każdym z nich zaskakiwała szałowymi kreacjami. Od 2004 roku zaczęła odsłaniać coraz więcej ciała. Która była najlepsza?

Beata Kozidrak od ponad 40 lat uznawana jest za jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. W 1978 roku założyła zespół Bajm i od tamtej pory ani na chwilę nie zwolniła tempa. Przez cały czas nagrywa nowe przeboje i koncertuje, choć w tym roku z powodu pandemii nie miała zbyt wielu okazji do tego, aby pokazać się publicznie.

Artystka nieraz zaskakiwała już swoim wyglądem. Miała lepsze i gorsze stylizacje, o czym mogliśmy przekonać się, oglądając jej sylwestrowe występy. Obserwując ostatnie lata jej aktywności scenicznej, można zauważyć, że udało jej się odnaleźć styl, w którym zawsze wygląda nienagannie.

Sylwester 2020: Gdzie występuje Beata Kozidrak?

W tym roku Beata będzie miała okazję zaprezentować swoje największe przeboje podczas tegorocznego koncertu sylwestrowego, który zostanie wyemitowany na antenie Polsatu. Pojawi się obok takich sław, jak: Michał SzpakDawid Kwiatkowski czy Sylwia Grzeszczak. Z powodu pandemii koronawirusa występy odbędą się w dwóch studiach stacji telewizyjnej.

Beata Kozidrak podczas Sylwestra TVN w 2019 roku

Beata Kozidrak, Sylwester 2019

Beata Kozidrak, Sylwester 2019

Kozidrak w ubiegłym roku pojawiła się na scenie w dwóch kreacjach. Pierwszą z nich była czarna sukienka, przypominająca płaszcz, z długim trenem i dwoma rzędami guzików. Talię podkreślał pas. Całości dopełniały wysokie kozaki za kolano z kolorowymi naszywkami imitującymi pióra. Tego wieczoru wystąpiła również w chabrowej, koronkowej sukience, która eksponowała jej zgrabne nogi.

Beata Kozidrak w mini – Sylwester TVN 2018

Beata Kozidrak, Sylwester 2018

Beata Kozidrak, Sylwester 2018

Beata Kozidrak na scenie najczęściej pojawia się w sukienkach mini, które eksponują nogi. Gwiazda w jednym z wywiadów udzielonych dla dziennika Fakt zdradziła, że planuje ubezpieczyć je na horrendalną sumę.

Artystka podczas koncertu Sylwestrowego w 2018 roku, na scenie pojawiła się w dwóch kreacjach. Na ten wieczór wybrała sukienkę mini w kolorze butelkowej zieleni z długim, koronkowym trenem, którą zestawiła z sięgającymi za kolano kozakami na szpilce w tym samym kolorze. Druga stylizacja znacznie się różniła od poprzedniej. Luźna, srebrna sukienka wyszywana cekinami, pięknie mieniła się w świetle reflektorów.

Beata Kozidrak w cekinowej marynarce – Sylwester 2017

Beata Kozidrak, Sylwester 2017

Beata Kozidrak, Sylwester 2017

Wokalistka w 2017 roku po raz kolejny wystąpiła podczas Sylwestra TVN. Tego wieczoru zdecydowała się założyć kolorową stylizację. W poprzednich latach na scenie najczęściej pojawiała się czerni.

Beata na ściance zapozowała w komplecie składającym się z: bordowej, cekinowej marynarki z trenem wykonanym z woalu oraz krótkiej mini. Całości dopełniły długie, czarne kozaki na szpilce.

Beata Kozidrak w czarnym body – Sylwester 2016

Beata Kozidrak - Sylwester 2016

Beata Kozidrak – Sylwester 2016

Kozidrak podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w 2016 roku na scenie zaprezentowała dwie stylizacje. Najwięcej kontrowersji wzbudził strój składający się z czarnego, koronkowego body z długimi frędzlami na rękawach i krótszymi na linii bioder. Właśnie wtedy wokalistka odsłoniła zdecydowanie najwięcej ciała.

Seksowna Beata Kozidrak na Sylwestrze Polsatu w 2015 roku

Beata Kozidrak - Sylwester 2015

Beata Kozidrak – Sylwester 2015

Jedną z najpiękniejszy kreacji, Beata Kozidrak, zaprezentowała podczas Sylwestra Polsatu w 2015 roku. Czarna, asymetryczna sukienka, bogato zdobiona finezyjną koronką, została ciepło przyjęta przez fanów wokalistki. Takiej stylizacji nie powstydziłyby się zagraniczne gwiazdy.

Beata Kozidrak w czerni i złocie podczas Sylwestra z Dwójką w 2014 roku

Beata Kozidrak - Sylwester 2014

Beata Kozidrak – Sylwester 2014

Beata Kozidrak szczególnie upodobała sobie ubrania ze skórzanymi akcentami, właśnie takie chętnie ubiera na koncerty. W 2014 roku, podczas Sylwestra na scenie pojawiła się w czarnej, asymetrycznej mini ze złotymi akcentami. Dekolt oraz rękawy wykonane zostały z cienkiej siateczki, spod której przebijał koronkowy biustonosz. Gwiazda uzupełniła swój ubiór o dwie złote bransoletki oraz wisiorkiem z niewielkim kluczem.

Gwiazda podczas koncertu wykonała między innymi swój największy przebój, Nie ma wody na pustyni. Nagranie z tego wystąpienia obejrzało na YouTube ponad 100 tysięcy internautów.

Beata Kozidrak – Sylwester 2010

Beata Kozidrak - Sylwester 2010

Beata Kozidrak – Sylwester 2010

Beata Kozidrak przykłada szczególną uwagę do tego, jak prezentuje się jej sylwetka. W 2010 roku podkreśliła ją skórzaną sukienką z elementami koronki zdobiącej rękawy. Z takiego samego materiału został wykonany dół skąpej kreacji. Niewiele brakowało, a pokazałaby za dużo.

Beata Kozidrak podczas Sylwestra w 2004 roku

Beata Kozidrak - Sylwester 2004

Beata Kozidrak – Sylwester 2004

W 2004 roku 44-letnia wokalistka zaprezentowała się w skromnym, czarnym garniturze z delikatnymi, jasnymi zdobieniami w kształcie gałązek. Marynarka, spięta na boku, podkreśliła jej płaski brzuch, a modne w tamtych czasach dzwony wydłużyły zgrabne nogi. Choć stylizacja jest ładna, to zdecydowanie najskromniejsza i nieco przewidywalna w zestawieniu z tymi z kolejnych lat.

W której stylizacji Beata Kozidrak prezentowała się najlepiej?


Beata Kozidrak, Sylwester 2019

Beata Kozidrak, Sylwester 2019

Beata Kozidrak, Sylwester 2018

Beata Kozidrak, Sylwester 2018

Beata Kozidrak, Sylwester 2017

Beata Kozidrak, Sylwester 2017

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×