Sylwester: Najgłośniejsze kreacje Beaty Kozidrak. Tylko w 2004 wiało nudą. 12 lat później odsłoniła najwięcej. Rok temu zaskoczyła fryzurą

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak na sylwestrze. Gwiazda już wielokrotnie uświetniała swoją obecnością sylwestrowe koncerty. Na każdym z nich zaskakiwała szałowymi kreacjami. Od 2004 roku zaczęła odsłaniać coraz więcej ciała. Która była najlepsza?

Beata Kozidrak od ponad 40 lat uznawana jest za jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. W 1978 roku założyła zespół Bajm i od tamtej pory ani na chwilę nie zwolniła tempa. Przez cały czas nagrywa nowe przeboje i koncertuje, choć w tym roku z powodu pandemii nie miała zbyt wielu okazji do tego, aby pokazać się publicznie.

Artystka nieraz zaskakiwała już swoim wyglądem. Miała lepsze i gorsze stylizacje, o czym mogliśmy przekonać się, oglądając jej sylwestrowe występy. Obserwując ostatnie lata jej aktywności scenicznej, można zauważyć, że udało jej się odnaleźć styl, w którym zawsze wygląda nienagannie.

Sylwester 2021: Gdzie występuje Beata Kozidrak?

Gdzie Beata Kozidrak występuje na sylwestra 2021? Gwiazda w tym roku zaśpiewa w Chorzowie podczas Sywlestrowej Mocy Przebojów w Polsacie. Start o godzinie 20.00. Pojawi się obok takich sław, jak: Michał SzpakDawid Kwiatkowski czy Cleo.

Beata Kozidrak podczas Sylwestra Polsatu w 2020 roku

Sylwester 2020 Polsat - Beata Kozidrak

Sylwester 2020 Polsat – Beata Kozidrak

Beata podczas sylwestra w Polsacie w 2020 roku zaskoczyła fryzurą. Wystąpiła w prostych włosach i skórzanej kreacji z napisami. Gwiazda wyeksponowała smukłe nogi i porwała do tańca publiczność, pojawiając się niespodziewanie z Dodą i Marylą Rodowicz na jednej scenie.

Beata Kozidrak podczas Sylwestra TVN w 2019 roku

Beata Kozidrak, Sylwester 2019

Beata Kozidrak, Sylwester 2019

Kozidrak w ubiegłym roku pojawiła się na scenie w dwóch kreacjach. Pierwszą z nich była czarna sukienka, przypominająca płaszcz, z długim trenem i dwoma rzędami guzików. Talię podkreślał pas. Całości dopełniały wysokie kozaki za kolano z kolorowymi naszywkami imitującymi pióra. Tego wieczoru wystąpiła również w chabrowej, koronkowej sukience, która eksponowała jej zgrabne nogi.

Beata Kozidrak w mini – Sylwester TVN 2018

Beata Kozidrak, Sylwester 2018

Beata Kozidrak, Sylwester 2018

Beata Kozidrak na scenie najczęściej pojawia się w sukienkach mini, które eksponują nogi. Gwiazda w jednym z wywiadów udzielonych dla dziennika Fakt zdradziła, że planuje ubezpieczyć je na horrendalną sumę.

Artystka podczas koncertu Sylwestrowego w 2018 roku, na scenie pojawiła się w dwóch kreacjach. Na ten wieczór wybrała sukienkę mini w kolorze butelkowej zieleni z długim, koronkowym trenem, którą zestawiła z sięgającymi za kolano kozakami na szpilce w tym samym kolorze. Druga stylizacja znacznie się różniła od poprzedniej. Luźna, srebrna sukienka wyszywana cekinami, pięknie mieniła się w świetle reflektorów.

Beata Kozidrak w cekinowej marynarce – Sylwester 2017

Beata Kozidrak, Sylwester 2017

Beata Kozidrak, Sylwester 2017

Wokalistka w 2017 roku po raz kolejny wystąpiła podczas Sylwestra TVN. Tego wieczoru zdecydowała się założyć kolorową stylizację. W poprzednich latach na scenie najczęściej pojawiała się czerni.

Beata na ściance zapozowała w komplecie składającym się z: bordowej, cekinowej marynarki z trenem wykonanym z woalu oraz krótkiej mini. Całości dopełniły długie, czarne kozaki na szpilce.

Beata Kozidrak w czarnym body – Sylwester 2016

Beata Kozidrak - Sylwester 2016

Beata Kozidrak – Sylwester 2016

Kozidrak podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w 2016 roku na scenie zaprezentowała dwie stylizacje. Najwięcej kontrowersji wzbudził strój składający się z czarnego, koronkowego body z długimi frędzlami na rękawach i krótszymi na linii bioder. Właśnie wtedy wokalistka odsłoniła zdecydowanie najwięcej ciała.

Seksowna Beata Kozidrak na Sylwestrze Polsatu w 2015 roku

Beata Kozidrak - Sylwester 2015

Beata Kozidrak – Sylwester 2015

Jedną z najpiękniejszy kreacji, Beata Kozidrak, zaprezentowała podczas Sylwestra Polsatu w 2015 roku. Czarna, asymetryczna sukienka, bogato zdobiona finezyjną koronką, została ciepło przyjęta przez fanów wokalistki. Takiej stylizacji nie powstydziłyby się zagraniczne gwiazdy.

Beata Kozidrak w czerni i złocie podczas Sylwestra z Dwójką w 2014 roku

Beata Kozidrak - Sylwester 2014

Beata Kozidrak – Sylwester 2014

Beata Kozidrak szczególnie upodobała sobie ubrania ze skórzanymi akcentami, właśnie takie chętnie ubiera na koncerty. W 2014 roku, podczas Sylwestra na scenie pojawiła się w czarnej, asymetrycznej mini ze złotymi akcentami. Dekolt oraz rękawy wykonane zostały z cienkiej siateczki, spod której przebijał koronkowy biustonosz. Gwiazda uzupełniła swój ubiór o dwie złote bransoletki oraz wisiorkiem z niewielkim kluczem.

Gwiazda podczas koncertu wykonała między innymi swój największy przebój, Nie ma wody na pustyni. Nagranie z tego wystąpienia obejrzało na YouTube ponad 100 tysięcy internautów.

Beata Kozidrak – Sylwester 2010

Beata Kozidrak - Sylwester 2010

Beata Kozidrak – Sylwester 2010

Beata Kozidrak przykłada szczególną uwagę do tego, jak prezentuje się jej sylwetka. W 2010 roku podkreśliła ją skórzaną sukienką z elementami koronki zdobiącej rękawy. Z takiego samego materiału został wykonany dół skąpej kreacji. Niewiele brakowało, a pokazałaby za dużo.

Beata Kozidrak podczas Sylwestra w 2004 roku

Beata Kozidrak - Sylwester 2004

Beata Kozidrak – Sylwester 2004

W 2004 roku 44-letnia wokalistka zaprezentowała się w skromnym, czarnym garniturze z delikatnymi, jasnymi zdobieniami w kształcie gałązek. Marynarka, spięta na boku, podkreśliła jej płaski brzuch, a modne w tamtych czasach dzwony wydłużyły zgrabne nogi. Choć stylizacja jest ładna, to zdecydowanie najskromniejsza i nieco przewidywalna w zestawieniu z tymi z kolejnych lat.

W której stylizacji Beata Kozidrak prezentowała się najlepiej?


Sylwester 2020 Polsat - Beata Kozidrak

Sylwester 2020 Polsat - Beata Kozidrak

Sylwester 2020 Polsat - Beata

Sylwester 2020 Polsat - Beata

Przyjaciel Beaty Kozidrak zabrał głos

Przyjaciel Beaty Kozidrak zabrał głos

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×