Szukaj

Sylwester 2019 TVN: Opatulona Edyta Górniak na próbie. Nawet w zimowych ciuchach wygląda jak gwiazda

Edyta Górniak jest gotowa na sylwestra 2019. Piosenkarka będzie jedną z gwiazd, która wystąpi na Placu Bankowym w Warszawie podczas wydarzenia zorganizowanego przez TVN. Jaką stylizację wybrała na próbę, która odbyła się na kilka godzin przed startem show?

Edyta Górniak jest artystką, której nazwisko przyciąga prawdziwe tłumy fanów. Właśnie dlatego o udział gwiazdy w koncertach sylwestrowych biły się trzy największe stacje telewizyjne – ostatecznie przyjęła tę złożoną przez TVN. Szykuje się niezapomniane show, którego świadkami będą uczestnicy koncertu, odbywającego się na Placu Bankowym w Warszawie.

Wiadomo, że gwiazda zadba o to, by był to wyjątkowy występ. Dlatego, oprócz znanych i lubianych utworów, zaśpiewa swój premierowy utwór, My Way, którego fragmenty znają fani artystki. To one pojawiały się w programie telewizyjnym, w którym brała udział.

Edyta Górniak na próbach przed sylwestrem. W co się ubrała?

Górniak od tygodni przygotowuje się do wieczornego koncertu. Nic więc dziwnego, że była jedną z gwiazd, która we wtorkowy poranek pojawiła się podczas prób. Z tej okazji postawiła na ciepłą, a jednocześnie bardzo wygodną stylizację. Będąc na scenie, zaprezentowała się w białym, wełnianym płaszczu z brązowymi wstawkami, do którego dopasowała sportowe buty i legginsy. Zdecydowała się także na czapkę z pomponem oraz przeciwsłoneczne okulary. Wyglądała świetnie.

Edyta Górniak na próbie do sylwestra w Warszawie

Edyta Górniak na próbie do sylwestra w Warszawie

Zresztą nie pierwszy raz. Piosenkarka jest znana z udanych stylizacji, w których błyszczy nie tylko podczas branżowych imprez, ale także na swoim Instagramie, na którym regularnie dzieli się z fanami kulisami swojego życia. Tam obserwuje ją aż ponad 390 tysięcy obserwujących, a każdy z postów błyskawicznie zauważany jest przez jej sympatyków.

 

Zobacz: Eurowizja 2020: Alicja Majewska o powrocie Edyty Górniak. Jedno zdanie jest naprawdę mocne [WIDEO]


Edyta Górniak w drodze na próbę. Sylwester 2019 z TVN

Edyta Górniak w drodze na próbę. Sylwester 2019 z TVN

Edyta Górniak w czapce z pomponem - Sylwester 2019 z TVN

Edyta Górniak w czapce z pomponem - Sylwester 2019 z TVN

Edyta Górniak na scenie- Sylwester 2019 z TVN, próby

Edyta Górniak na scenie- Sylwester 2019 z TVN, próby

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×