Stylowa Dominika Kulczyk na promocji książki „Bajkowy Efekt Domina” [zdjęcia]

Dziś w Warszawie odbyło się spotkanie promujące nową książkę, którą wydała fundacja Dominiki Kulczyk. Nie zabrakło gwiazd uczestniczących w wydarzeniu.

Zobacz: Dominika i Grażyna Kulczyk, Tomasz Ossoliński i Agnieszka Jastrzębska na promocji książki „Bajkowy Efekt Domina”

Dominika na spotkanie wybrała pastelowy komplet z czarnymi wstawkami. Zrezygnowała praktycznie z biżuterii. Już sama  stylizacja nadawała ton. Miliarderka spięła włosy gładko, w kucyk. Całość zwieńczyła klasycznymi czółenkami w kolorze pudrowego różu. Trzeba przyznać, że zadała szyku.

„Bajkowy Efekt Domina” to książeczka i audiobook w jednym, która zawiera 17 bajek – jedną z Polski i szesnaście z ośmiu krajów, które odwiedziła ekipa „Efektu Domina”.

Głosu bohaterom opowieści użyczyły dzieci oraz gwiazdy: Paweł Deląg, Piotr Fronczewski, Agnieszka Dygant, Szymon Majewski Tomasz Ossoliński, Beata Pawlikowska, Małgorzata Socha, którzy czytają historie z Madagaskaru, Gruzji, z Filipin czy Iraku. Kupując książeczkę wspieramy chore dzieci – podopiecznych Fundacji Radia Zet.

Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentowała się filantropka i prezeska fundacji.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×