Kasia Cichopek nie oszczędza na stylizacjach w „You Can Dance”. Za szpilki i marynarkę zapłaciła majątek!

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek dołączyła do obsady programu You Can Dance - Nowa Generacja. Nie oszczędzała na tym, aby doskonale wyglądać. Ile jurorka wydała na stylizację?

Katarzyna Cichopek przechodzi ostatnio trudny czas w życiu prywatnym. Gwiazda TVP po 17 latach wspólnego życia rozstała się zw swoim mężem, Marcinem Hakielem. Para aktualnie czeka na rozwód, który ma się odbyć 25 sierpnia. Małżonkowie podobno liczą na to, że uda im się załatwić wszystko podczas jednej rozprawy. Zgodnie podzielili się bowiem opieką nad dwojgiem dzieci, a także zgromadzonym przez lata majątkiem.

Chociaż prywatność gwiazdy nie układa się najlepiej, to wszystko wynagradza jej życie zawodowe. Kasia od ponad dwóch dekad gra w serialu M jak Miłość, prowadzi Pytanie na śniadanie, a niedawno mogła spełnić swoje wielkie marzenie i poprowadziła Festiwal w Opolu. Gwiazdę czekają także zupełnie nowe wyzwania. W jesiennej ramówce TVP pojawi się jako prowadząca nowy program – Operacja aranżacja, a także jako jedna z jurorek W You Can Dance -Nowa Generacja.

Kasia Cichopek wydała krocie na stylizacje w You Can Dance 

Kasia uwielbia bawić się modą i często na jej profilu na Instagramie pojawiają się zdjęcia różnych stylizacji. Ostatnio prezentuje w nich wręcz nienaganną figurę. Gwiazda ostro wzięła się za ćwiczenia i może się pochwalić talią osy. Na planie tanecznego show będzie prezentowała się doskonale. Chwilę po tym, gdy jako pierwsi poinformowaliśmy o nowej obsadzie programu You Can Dance. Kasia również w social mediach potwierdziła swój udział.

Przede mną nowa przygoda, nowe wyzwanie. Kocham taniec od dziecka. Trzymam mocno kciuki za wszystkie tańczące dzieciaki. Czekam na Was w @youcandancetvp Powodzenia i do zobaczenia.

https://www.instagram.com/p/Cf64Re6MWwx/?utm_source=ig_web_copy_link

Na zdjęciu, które pojawiło się w sieci nie tylko zaprezentowała idealną figurą, ale też zaszalała ze stylizacją. Do idealnie dopasowanej zielonej sukienki dobrała szpilki Christiana Louboutina o wartości 3,5 tys. zł. Podczas nagrań You Can Dance nie oszczędzała na strojach. Kolejny ciuszek, który wybrała to zielona marynarka marki Redemption, która kosztuje ponad 4 tys. zł. Jak wam się podobają kreacje gwiazdy?


Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Szpilki Kasi Cichopek - screen Moliera 2

Szpilki Kasi Cichopek - screen Moliera 2

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×