Szukaj

Ewa Farna pokazała się po porodzie! Cała w luksusowych markach błyszczała na konferencji!

Ewa Farna pojawiła się podczas konferencji promującej TOP of the TOP Sopot Festival 2019. Zobacz, jaką stylizację z tej okazji wybrała. 

Ewa Farna - Sopot 2019

Ewa Farna niedawno została mamą. Gwiazda powitała na świecie synka. Piosenkarka długo nie cieszyła się jednak urlopem macierzyńskim, na scenę wróciła bowiem błyskawicznie. Kilka tygodni po porodzie, zaczęła koncertować w Czechach.

Można cieszyć się macierzyństwem i grać czasami koncerty. Przecież to nie musi się wykluczać. (…) Istnieją matki, które muszą się mierzyć z naprawdę dużo trudniejszymi sytuacjami niż ja – przyznała w rozmowie z Party.

Zobacz: Ewa Farna chwali się sylwetką miesiąc po porodzie! Niebywałe, jak bardzo schudła w tak krótkim czasie! Jest też nowa fryzura!

Polscy fani długo musieli jednak nieco dłużej poczekać na występ gwiazdy. Po raz pierwszy od czasu porodu, jej występ będą mogli zobaczyć dopiero w środę. Farna będzie jedną z gwiazd TOP of the TOP Sopot Festival 2019, który właśnie wystartował.

Nic więc dziwnego, że młodej mamy nie mogło zabraknąć podczas konferencji promującej to wydarzenie. Trzeba przyznać, że gwiazda zaprezentowała się idealnie i jak zawsze z klasą. Wybrała bowiem nieco luźniejszą, czerwoną sukienkę, o długości nieco za kolano. Postawiła na czarne dodatki.

Dobrała pasek w tym kolorze, którym przeplotła talię. Dopasowała także ciemne sandały na obcasie, które optycznie wyszczuplały jej sylwetkę. Postawiła też na małą kopertówkę od Diora, zegarek marki Gucci i ciemny kapelusz, który zdecydowanie dodał jej urody.

Piosenkarka wybrała też naturalność. Postawiła na naturalny makijaż i wyprostowane włosy. W takiej odsłonie wyglądała przepięknie!

Zobacz: Ewa Farna po raz pierwszy o macierzyństwie! Z jej szczerym wyznaniem zgodzi się każda matka

 

 


Ewa Farna - gwiazdy promują TOP of the TOP Sopot Festival 2019

Ewa Farna - gwiazdy promują TOP of the TOP Sopot Festival 2019

Ewa Farna - konferencja promująca TOP of the TOP Sopot Festival 2019

Ewa Farna - konferencja promująca TOP of the TOP Sopot Festival 2019

Ewa Farna w prostych włosach, konferencja promująca TOP of the TOP Sopot Festival 2019

Ewa Farna w prostych włosach, konferencja promująca TOP of the TOP Sopot Festival 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×