Szukaj

Katarzyna Warnke z zaokrąglonym brzuszkiem na premierze filmu! Obcisła sukienka podkreśliła jej ciążowe kształty

Katarzyna Warnke towarzyszyła swojemu mężowi podczas uroczystej premiery filmu Mariusza Gawrysia Sługi wojny, w którym to Piotr Stramowski zagrał główną rolę. Zobaczcie, jak prezentowała się z pięknie zaokrąglonym brzuszkiem.
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na premierze filmu

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na premierze filmu

21 sierpnia odbyła się uroczysta premiera filmu Sługi wojny w reżyserii Mariusza Gawrysia. Na czerwonym dywanie pojawiły się gwiazdy produkcji, a wśród nich odtwórca głównej roli Piotr Stramowski, w towarzystwie żony, Katarzyny Warnke.

Zobacz: Ciężarna Katarzyna Warnke w mokrych włosach i wieczorowej kreacji kusi na premierze filmu „Fighter”! Jest seksowna jak Sharon Stone!

Katarzyna Warnke na premierze filmu Sługi wojny

Katarzyna Warnke w zaawansowanej ciąży wygląda niezmiennie seksownie. Na premierę wybrała czarną, prostą sukienkę z półgolfem i długimi rękawami. Do klasyczne, czarne szpilki i mała torebka. Włosy zaczesała do tyłu. Delikatny makijaż dopełniał całości.

Aktorce zdecydowanie służy odmienny stan, bo to już nie pierwszy raz, kiedy widzimy ja podczas oficjalnych wyjść ze Stramowskim w tak zmysłowej odsłonie. Nic dziwnego, że zyskała miano polskiej Sharon Stone.

Zobacz: Ciąża Katarzyny Warnke. Gazeta pyta: “Syn czy córka?”. Jest oficjalny komentarz gwiazdy!

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na premierze filmu "Sługi wojny"

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na premierze filmu „Sługi wojny”

O czym jest film Sługi wojny?

Piotr Stramowski na tropie wielkiego, transplantologicznego przekrętu. Czy uda mu się doprowadzić do końca skomplikowane śledztwo? Za reżyserię odpowiada Mariusz Gawryś, autor nagrodzonych Złotym Klakierem na festiwalu w Gdyni (najdłużej oklaskiwany film) Sług bożych z Bartłomiejem Topą w roli głównej. Tym razem śledztwo będzie prowadził Komisarz Samborski, grany przez Piotra Stramowskiego. Obok niego na pierwszym planie Maria Kania. W pozostałych rolach m.in. Paweł Królikowski, Aleksandra Pisula, Zbigniew Stryj i Karolina Czarnecka.

Sługi wojny miały swoją przedpremierę na Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym. Obraz Mariusza Gawrysia pokazano na gali zamknięcia imprezy. Niebawem będzie można go także oglądać na festiwalu w Gdyni, gdzie film zostanie zaprezentowany w sekcji Panorama Kina Polskiego.

Zobacz: Plejada gwiazd na pokazie kolekcji MMC: Natalia Kukulska, Julia Wieniawa, Karolina Szostak, Natalia Siwiec, Kasia Warnke


Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na premierze filmu

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na premierze filmu "Sługi wojny"

Katarzyna Warnke na premierze filmu

Katarzyna Warnke na premierze filmu "Sługi wojny

Katarzyna Warnke na premierze filmu

Katarzyna Warnke na premierze filmu "Sługi wojny

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×