Sharon Stone rzuciła Cannes na kolana. Legenda kina w obłędnej kreacji nie miała sobie równych na czerwonym dywanie

Sharon Stone – Cannes 2021

Sharon Stone – Cannes 2021

Sharon Stone na festiwalu w Cannes w kreacji Dolce&Gabbana powaliła na kolana. Wyglądała zupełnie inaczej niż dotychczas, ale wciąż obłędnie. Wszystko za sprawą masywnej sukni.

Sharon Stone jest żywą legendą kina, której nie trzeba przedstawiać nawet niedzielnym widzom. Jej role w Nagim instynkcie, Kasynie czy Szybkich i martwych rzuciły na kolana publiczność i krytyków na całym świecie. Podobnie można powiedzieć o kreacji, w jakiej wystąpiła na czerwonym dywanie podczas tegorocznego festiwalu w Cannes.

Sharon Stone w Cannes 2021 w kreacji Dolce & Gabbana

63-letnia laureatka wielu prestiżowych nagród ze Złotym Globem na czele, pojawiła się we francuskiej stolicy kina podczas prezentacji filmu A feleségem története/The Story Of My Wife. Wielbicielka zmysłowych, prostych i bardzo kobiecych fasonów, tym razem zaszalała ze swoją stylizacją. Zaprezentowała się w sukni, w jakiej mało kto ją sobie wyobrażał.

Stone wprawiła w osłupienie uczestników canneńskiego festiwalu, gdy na chwilę przed emisją niemiecko-węgiersko-włoskiej produkcji wkroczyła na czerwony dywan. Wszystko za sprawą masywnej, błękitnej sukni, składającej się z niezliczonych warstw tiulu i kwiatowych zdobień.

Pożądany przez wytrawnych wielbicieli trendów model wyeksponował zgrabne ramiona artystki. Pastelowe kolory dodatkowo przełamały jej rozwichrzona fryzura i makijaż z mocno podkreślonym okiem.

Na wyjątkową okazję Sharon Stone wybrała dzieło matki Dolce & Gabbana. Włoscy projektanci przekazali aktorce suknię z kolekcji haute couture, która już podczas prezentacji w Mediolanie wprawiła świat mody w zachwyt.

Krytycy mody już teraz nie szczędzą pochwał pod adresem amerykańskiej gwiazdy. Piszą, że „wyszła ze swojej strefy komfortu” i „znakomicie obroniła się w innym niż zwykle wydaniu”. Wspominają również, że występ w Cannes jest „kultowym momentem dla wizerunku Sharon”.

Nie możemy wyjść z podziwu, jak pięknie Stone błyszczała podczas gali we Francji. Coś niesamowitego. Zobaczcie tylko te zdjęcia.


Sharon Stone – Cannes 2021

Sharon Stone – Cannes 2021

Sharon Stone – Cannes 2021

Sharon Stone – Cannes 2021

Sharon Stone – Cannes 2021

Sharon Stone – Cannes 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×