Seksowna Marta Manowska błysnęła golizną w sylwestrowej mini! Na Flesz Fashion Night pokazała się totalnie odmieniona!

Marta Manowska na Flesz Fashion Night 2018

Marta Manowska na Flesz Fashion Night 2018

Marta Manowska pokazała swoje seksowne wcielenie na Flesz Fashion Night

Wtorkowa impreza Flesz Fashion Night już po raz siódmy zgromadziła na jednym wybiegu popularnych polskich projektantów, którzy zaprojektowali widowiskowe kreacje haute couture dla swoich muz. Ten modowy show podziwiała plejada polskich celebrytek oraz gwiazd. Wśród rozpoznawalnych postaci medialnych na czerwonym dywanie pojawiła się wielce odmieniona gwiazda TVP, Marta Manowska.

Marta Manowska swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim hitowemu programowi Rolnik szuka żony. Jako prowadząca telewizyjne show Marta jest raczej znana z wyważonych kreacji, rzadko kiedy 34-letnia prezenterka pokusiła się o odrobinę modowego szaleństwa. Zatem można stwierdzić, że podczas dzisiejszego wieczoru Manowską prawdziwie poniosło.

Marta pojawiła się bowiem w bardzo krótkiej złotej mini, w której z całą pewnością może wystąpić na Sylwestra. Gospodyni rolniczego show zaprezentowała swoje nogi oraz dekolt! Dodatkowym atutem są rozpuszczone włosy prezenterki zmysłowo opadające na ramiona oraz niebywale mocny makijaż, który całkowicie zmienił jej rysy twarzy.

Najbardziej widowiskowe były jednak złote szpilki Marty!

Pasuje jej taki wizerunk?

Tego jeszcze nie było! Małgorzata Kożuchowska seksowniejsza od Natalii Siwiec! Jej prześwitująca kreacja pobudza wyobraźnię!

Mroczna Katarzyna Warnke koncertowo zakpiła sobie z polskich celebrytek! Na imprezie gazety straszyła jak prawdziwa „blachara”!

Wyciągnięta z wanny Julia Wieniawa od pasa w dół pragnie pokoju! Na Flesz Fashion Night 2018 wyglądała jak wielki mokry baner!


Marta Manowska – Flesz Fashion Night 2018

Marta Manowska – Flesz Fashion Night 2018

Marta Manowska na Flesz Fashion Night 2018

Marta Manowska na Flesz Fashion Night 2018

All-ONS_1063469735-DSC

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×