Sarsa ma nową fryzurę! Jej słynne rogi to już historia! Teraz jest szyk i elegancja jak z paryskich salonów!

Sarsa ma nową fryzurę

Sarsa ma nową fryzurę

Rogata fryzura Sarsy to już przeszłość. Gwiazda, która od lat jest znana ze swojej charakterystycznego uczesania, na wiosnę postanowiła dokonać zmiany swojego wizerunku. Artystka przeszłą gruntowną metamorfozę, która dla niektórych fanów jest szokiem.

Sarsa, a właściwie Marta Markiewicz, szerszej publiczności znana jest jako polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Młoda wokalistka, która zasłynęła dzięki udziałowi w The Voice of Poland, wydała już dwa solowe albumy studyjne: Zapomnij mi oraz Pióropusze, a także wylansowała kilka hitów, które uplasowały  się na pierwszych miejscach list przebojów. Jej singiel Naucz mnie był pierwszym polskim singlem certyfikowanym diamentem.

Sarsa jest również autorką piosenek innych wykonawców, jej kompozycje wykonują Ewa Farna czy Monika Lewczuk. Jednak największą cechą rozpoznawczą młodej wokalistki jest jej ekscentryczny wygląd, a zwłaszcza oryginalna fryzura. Sarsa wylansowała nowy trend stylizacyjny – jej rogi na głowie natychmiast stały się jej wizytówką, która właśnie uległa zmianie:

Jak wam się podoba Sarsa w takim stylu? Jakby ktoś nie zauważył to nie ma rogów – czytamy pod zdjęciem z salonu fryzjerskiego.

Nowym wizerunkiem wokalistki pochwalił się znany stylista fryzur. Na zdjęciu widzimy całkowicie odmienioną artystkę, która swoim wyglądem upodobniła się do Małgorzaty Rozenek. Jej misternie wyprostowane i ułożone włosy wywołały spore poruszenie w sieci. Internauci przecierają oczy z niedowierzania:

  • Pięknie jej tak
  • Jak zawsze olśniewająca w tych włosach mega
  • Cudowna
  • Ale śliczna Dobra robota
  • Cudownie

Jak wam się podoba Sarsa i jej nowa fryzura?

Zobacz: Karolina Szostak przeszła metamorfozę! Teraz to wykapana Peggy Bundy! Nie znajdziecie żadnej różnicy!

Zobacz: Taco Hemingway przeszedł wielką metamorfozę! Przy Idze Lis zmienił się w słodkiego chłopczyka!

Zobacz: Conchita Wurst to teraz drwal kipiący testosteronem! Tak męsko nie wyglądał nigdy wcześniej!


Sarsa zmieniła fryzurę

Sarsa zmieniła fryzurę

Sarsa z rogami na głowie

Sarsa z rogami na głowie

Nowa fryzura Sarsy

Nowa fryzura Sarsy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×