Sara Boruc w oryginalnych botkach w Paryżu. Kontrowersyjny wybór wzbudził niemało emocji: „Boże, co to?”

Sara Boruc w dziwnych butach

Sara Boruc w dziwnych butach

Sara Boruc postanowiła podzielić się w sieci swoją stylizacją z paryskiego Fashion Weeku. Żona Artura Boruca postawiła na wyjątkowe obuwie. Internauci zaskoczeni.

Sara Boruc to jedna z najpiękniejszych i najpopularniejszych polskich WAGs. Nie poprzestała jednak na tym, aby być jedynie żoną sławnego piłkarza, Artura Boruca. Najpierw razem z siostrami otworzyła firmę i tworzą w niej własną biżuterię, a ich dzieła sygnowane Sin by Mannei rozchodzą się jak świeże bułeczki. Od jakiegoś czasu ma także własną markę odzieżową, a projekty, które tworzy, spotkały się z dużym zainteresowaniem klientek. Lubują się w nich nawet gwiazdy Hollywood. W jej strojach widziana była między innymi żona Justina Biebera, Hailey Bieber, Kendall Jenner, Irina Shayk czy Meghan Fox.

Sara ma bardzo autorskie spojrzenie na modę i zawsze wie, co będzie trendy. Naszej reporterce zdradziła, jak udało jej się w tak krótkim czasie osiągnąć sukces i ze swoją marką dotrzeć do topowych światowych gwiazd.

Mam super przyjaciela, który jest też właścicielem agencji pr-owej. Współpracujemy od początku istnienia mojej marki. Od początku wyznaczyliśmy sobie takie cele, że jakość produktów i design ma duże znaczenie i wpływ na to, że udaje się dzięki tym kontaktom mojego przyjaciela, żeby te gwiazdy ubrały moje projekty. Ja mam ogromną zajawkę na Hailey Biber. Myślę, że ona jest bardzo na czasie. Ma swój czas jeśli chodzi o trendy. Wszystko, co ona ubierze jest bardzo hot. Współpracuje z największymi markami, teraz wystąpiła w kampanii YSL i to jest ogromne wyróżnienie, że właśnie taka osoba, która ma dostęp do tych topowych marek i to jest ten moment kiedy wszyscy projektanci ustawiają się do niej w kolejce, że nam się udało w tym momencie do niej dotrzeć to jest bardzo duża rzecz. Nigdy, w najśmielszych marzeniach, oczekiwaniach nie liczyłam, że to wydarzy się tak szybko. Moja marka nie ma nawet roku, a chwilę po powstaniu marki Kendall Jenner już ubrała moją rzecz. Zrobiła mi przepiękną niespodziankę noworoczną i przyniosła szczęście na cały nadchodzący rok.

Sary nie mogło zabraknąć w Paryżu, gdzie właśnie odbywa się modowe święto – Fashion Week. Jak wyglądała?

Sara Boruc w oryginalnych butach w Paryżu

Sara Boruc pojawiła się na Fashion Weeku w Paryżu. Wybrała się na pokaz marki Chloe, chwaląc się przy tym kreacją własnego projektu i nie omieszkała poinformować, że można taką kupić w Vitkacu.

Żona Artura Boruca pokazała kilka zdjęć, na których można było zobaczyć jej stylizację. Miała na sobie cekinową sukienkę w beżowym kolorze, którą zestawiła ze skórzanym płaszczem, sięgającym kostek, który nonszalancko zarzuciła na ramiona. Uwagę kradła torebka, przedstawiająca wieżę Eiffla, ale prawdziwym hitem okazały się buty celebrytki.

Sara postawiła na skórzano-jeansowe botki marki LOEWE za 980 euro (prawie 4800 złotych). Nie da się przejść obok nich obojętnie, bo przypominają wywinięte jeansowe nogawki, narzucone na skórzane pantofle.

Pod postami Sary nie brakuje masy komplementów, ale jedna z internautek postanowiła podzielić się swoją obserwacją na temat tego, jakie obuwie dobiera Boruc:

Boże, co to? Sara, jesteś mistrzynią wieśniackich butów – napisała.

A wam jak się podobają oryginalne buty?


Sara Boruc w oryginalnych butach w Paryżu

Sara Boruc w oryginalnych butach w Paryżu

Sara Boruc w oryginalnych butach w Paryżu

Sara Boruc w oryginalnych butach w Paryżu

Sara Boruc w oryginalnych butach w Paryżu

Sara Boruc w oryginalnych butach w Paryżu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×