Sandra Staniszewska-Herbich raptem urodziła, a już zachwyca na salonach. Obcisłą kreacją wyeksponowała idealną sylwetkę

Sandra Staniszewska-Herbich

Sandra Staniszewska-Herbich

Sandra Staniszewska-Herbich dopiero co urodziła, a już wybrała się na salony. Zapozowała w sukni ślubnej, po czym pokazała sylwetkę po porodzie.

Barwy Szczęścia to popularny serial TVP2. Jest emitowany od września 2007 roku. Jedną z jego gwiazd była Sandra Staniszewska-Herbich. Aktorka wcielała się w rolę stewardessy Miriam. Dopiero kilka dni temu pochwaliła się tym, że w listopadzie ubiegłego roku została mamą. Ciążę i poród udało się jej do tego czasu utrzymać w tajemnicy.

W listopadzie zostałam mamą. Zastanawiałam się, jak Wam o tym powiedzieć…Jakich użyć słów. Wybrałam te najprostsze. Wczoraj, gdy szłam na spacer, byłam mamą. Dziś, gdy to piszę, jestem mamą. Jutro też nią będę. Najpiękniejszy film, który będzie się kręcił do końca mojego życia. Ta perspektywa zapiera mi dech w piersiach, jest we mnie wszystko – miłość, oczekiwanie, radość i strach. Z synem mamy się dobrze. Uwielbiam karmić piersią, a synek chyba uwielbia być karmiony. Na razie nie mówi o tym wprost, ale po jego uśmiechu poznaję, że jest dobrze. Trzymajcie za nas kciuki!– napisała pod ujęciem, na którym pokazała, jak karmi syna piersią.

Dziś wieczorem świeżo upieczona mama wybrała się na premierę filmu Ślub doskonały, w którym zagrała jedną z ról.

Sandra Staniszewska-Herbich pokazała sylwetkę po porodzie

Sandra najpierw zapozowała do zdjęć w czerwonej sukni ślubnej od Konrada Bikowskiego z szerokim trenem i głębokim dekoltem. Później pokazała się w obcisłej kreacji w tym samym kolorze, która świetnie wyeksponowała jej sylwetkę, w tym smukły brzuch.

Do drugiej kreacji wybrała do niej różowe szpilki HEGO’S Milano, które obecnie można dostać na wyprzedaży za 599,99 złotych. Gwiazda już wróciła do formy, choć od czasu porodu minęło zaledwie kilka miesięcy. Jej zdjęcia w galerii pod tekstem.

Tutaj zobaczycie zdjęcia innych uczestników eventu. Wśród nich: Izabela Janachowska, Magdalena Lamparska, Paulina Koziejowska, Ewa Kasprzyk, Piotr Głowacki, Paweł Deląg, Aleksandra Adamska, Adam Woronowicz, Marika, Tomasz Oświeciński, Radosław Liszewski z żoną, Agnieszka Kaczorowska, Olga Kalicka, Edyta Herbuś

Jak podoba się wam Sandra Staniszewska-Herbich?


Sandra Staniszewska-Herbich

Sandra Staniszewska-Herbich

Sandra Staniszewska-Herbich

Sandra Staniszewska-Herbich

Szpilki HEGO'S Milano

Szpilki Hego's Milano

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×