Ale Sandra Kubicka zaszalała u fryzjera. Pierwszy raz w życiu zrobiła sobie grzywkę. „Teraz mogę robić, co chcę”

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka przeszła metamorfozę pod okiem zaprzyjaźnionej fryzjerki. Internauci komplementują jej nowy wizerunek i porównują do znanych gwiazd.

Sandra Kubicka bardzo wcześnie związała swoje życie z modelingiem. Gdy miała 13 lat, wybrała się na pierwszy casting. Chociaż wówczas nie myślała, że spełni się w tej branży, po pewnym czasie zmieniła zdanie:

Gdybym miała córkę, odradzałabym jej pracę w tak młodym wieku. Moja mama zawsze uważała, że zostanę gwiazdą. No i był casting w centrum handlowym i mama mnie pchnęła. Tak się zaczęło. Na początku nie chciałam tego robić, ale po kilku sesjach pokochałam – komentowała w programie Kuby Wojewódzkiego.

Kubicka przez wiele lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych, gdzie regularnie brała udział w sesjach zdjęciowych. Przez pandemię koronawirusa musiała nieco zwolnić. Na szczęście nadal działa w sieci, gdzie nie narzeka na brak propozycji (więcej tutaj).

Modelka jakiś czas temu wróciła do Polski i mieszka w przepięknej posiadłości położonej z daleka od zgiełku miasta. Stylowo wyposażone wnętrza robią wrażenie.

Zobacz: Kubicka oprowadziła nas po trzypiętrowej willi. Ma trzy garderoby, master bedroom i gigantyczny salon

Sandra Kubicka ma grzywkę. Jak wygląda?

Sandra Kubicka jest aktywna w social mediach, gdzie regularnie publikuje nowe posty. W poniedziałek pochwaliła się odważną metamorfozą, jaką sobie zafundowała. Dodała nowy filmik na Instagramie, w którym pokazała nowy kolor włosów oraz grzywkę. W opisie zdradziła, że decyzję podjęła spontanicznie. Po kilkunastu minutach do swojego pomysłu przekonała zaprzyjaźnioną fryzjerkę, która zrealizowała jej plany:

Taka już moja osobowość.. skonczylam pic kawę, już wychodziłam i poprosiłam @sandra_kpodonou o grzywkę.. po 15 zapartych minutach jej „ABSOLUTNIE NIE” zrobiłyśmy to. No bo jesteśmy dwie szalone Sandry z Łodzi i na dodatek wodniki… KOCHAM DZIEKUJE! Fajnie mieć taka osobę w życiu która popiera Twoje szalone pomysły. NIGDY w życiu nie miałam grzywki bo nie mogłam… a ze teraz mogę robić co chce no to.. (zachowano pisownię oryginalną)

Metamorfoza Sandry Kubickiej przypadła do gustu jej fanom. Jedni komplementują jej nowy wizerunek, inni porównują modelkę do znanych gwiazd:

  • Przypominasz mi teraz Jessicę Mercedes. Pięknie.
  • Pięknie, to była dobra decyzja. Jesteś obłędnie piękna.
  • Przez chwilę myślałam, że to Joanna Przetakiewicz. Obie bardzo lubię, obie piękne.
  • Piękna. No więcej niż 17 lat Ci nie dam.
  • Nawet trochę jak Avril Lavinge.

Zgodzicie się z tymi porównaniami?


Sandra Kubicka ma grzywkę

Sandra Kubicka ma grzywkę

Sandra Kubicka ma grzywkę

Sandra Kubicka ma grzywkę

Sandra Kubicka ma grzywkę

Sandra Kubicka ma grzywkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×