Szukaj

Romeo Beckham trafił na okładkę „Vogue’a”. Pokazał nową fryzurę i mięśnie brzucha. Victoria pęka z zachwytu

Romeo Beckham na okładce Vogue'a

Romeo Beckham na okładce Vogue'a

Romeo Beckham ma dopiero 18 lat, a już ma na swoim koncie międzynarodowy sukces. Nastolatek pojawi się na okładce męskiego wydania włoskiej edycji Vogue'a. Pozuje w nowej fryzurze.

Victoria David Beckhamowie uchodzą za jedną z najbardziej znanych par na świecie. Była wokalistka Spice Girls oraz angielski piłkarz pobrali się w 1999 roku. Mają trzech synów: 22-letniego Brooklyna Josepha, 19-letniego Romeo Jamesa, 16-letniego Cruza Davida oraz 9-letnią Harper Seven.

Rodzina Beckhamów uważana jest również za jedną z najpiękniejszych na świecie. Wszystkie pociechy już od najmłodszych lat realizują się w modelingu. Romeo już jako 12-latek zbił fortunę dzięki udziałowi w kampanii Burberry. Za sesję zdjęciową otrzymał wówczas 45 tysięcy funtów, czyli około 230 tysięcy złotych.

Romeo jest wielkim miłośnikiem mody. Planuje wydać wszystko na kolekcję ubrań. Oczywiście pod okiem mamy, która ma mu doradzić co warto kupić. Romeo poważnie rozważa karierę modela a później projektanta – powiedziała w rozmowie z magazynem Star, asystentka Victorii Beckham.

Już za kilka dni, 22 stycznia, do sprzedaży trafi magazyn Vogue z 19-latkiem w roli głównej.

Romeo Beckham na okładce włoskiego L’Uomo Vogue

Niezwykle przystojny Romeo Beckham do niedawna pasjonował się sportem – głównie tenisem i piłką nożną, jednak jego życie zawodowe już od lat kręci się wokół świata mody.

19-latek w poniedziałek po południu opublikował na Instagramie kadry z najnowszego projektu, przy którym pracował. Już 22 stycznia pojawi się na okładce słynnej biblii mody L’Uomo Magazine. Jest to włoska edycja przeznaczonego dla panów Men’s Vogue. Czasopismo posiada wieloletnią tradycję. Pierwszy numer został wydany w 1967 roku i obecnie kolejne wydania publikowane są co kwartał.

Podczas sesji Romeo pracował z jednymi z najsłynniejszych fotografów modowych na świecie – Mertem Alasem i Marcusem Piggottem. Materiał został przygotowany w mroźny grudniowy dzień w Londynie, na kilka dni przed Bożym Narodzeniem. Kadry przedstawiają nastolatka, jako młodego mężczyznę doskonale znającego się na modzie, który ze smakiem łączy ubrania największych projektantów z elementami vintage.

Na okładce syn Davida Beckhama zaprezentował się w blond włosach oraz bardzo swobodnym stroju. Nastolatek pozuje w dużym oliwkowym swetrze oraz szarych spodniach dresowych. Całość uzupełnił eleganckimi czarnymi butami za kostkę ze znanego włoskiego domu mody Prada.

Na kolejnych fotografiach Romeo pokaże się w nieco odważniejszych stylizacjach. Na jednej z nich wyeksponuje smukły, ale umięśniony tors, na kolejnej natomiast zaprezentuje jedną ze swoich stylizacji. Tym razem połączy ze sobą skórzane spodenki do kolan, białą koszulkę oraz legginsy. Projekt powalił na kolana Victorię Beckham, która z zachwytem udostępniła już kilka fotografii na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Kadry z sesji dla L’Uomo Vogue z Romeo Beckhamem znajdziecie w naszej galerii.


Romeo Beckham - Vogue

Romeo Beckham - Vogue

Romeo Beckham - Vogue

Romeo Beckham - Vogue

Romeo Beckham - Vogue

Romeo Beckham - Vogue

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×