Piękna Jagoda z „Rolnik szuka żony” w świątecznym odcinku olśniła blaskiem jak prawdziwa gwiazda! Cena jej wystrzałowej kreacji może was zaskoczyć!

Jagoda z Rolnik szuka żony w sukience z Zary

Jagoda z Rolnik szuka żony w sukience z Zary

Jagoda z Rolnik szuka żony w sukience z Zary

Popularny program TVPRolnik szuka żony już się zakończył, jednak pary, które wzięły udział w show nadal cieszą się ogromną popularnością mediów.

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia producenci programu sprawili widzom prawdziwą niespodziankę. Wszyscy uczestnicy widowiska wzięli bowiem udział w nagraniu specjalnego świątecznego odcinka. Wśród ulubionych par ostatniej edycji programu była piękna Jagoda i przystojny rolnik – Karol.

Szczęśliwa Jagoda postanowiła świątecznie zainwestować w swój wygląd i na nagranie dodatkowego odcinka ubrała się jak prawdziwa gwiazda. Ukochana Karola miała na sobie piękną czarną sukienkę z popularnej sieciówki. Celebrytka pochwaliła się zjawiskową kreacją na swoim profilu.

Co raz bliżej święta… w powietrzu już czuć nie tylko zapach świąt ale i miłości, która z każdym kolejnym dniem rozkwita bardziej…#miłość #święta #razem – napisała Jagoda

Ta widowiskowa kreacja może być znakomitą propozycją świątecznego looku! To cudo można jeszcze kupić w popularnej Zarze! Poza świetnym krojem, dodatkowym atutem kreacji jest jej niska cena, sukienka Jagody kosztuje jedyne 139 zł.

Przypomnijmy, że przystojny rolnik Karol, podczas programu początkowo był bardzo wybredny, odrzucał wszystkie kandydatki, aż na horyzoncie pojawiła się zjawiskowa Jagoda, która całkowicie skradła jego serce. Widzowie i fani show TVP, podejrzewali ustawkę, jednak finalnie Jagoda i Karol zostali parą.

Jak wam się podoba propozycja Jagody?

Zobacz: 72 letni Mikołaj z “Rolnik szuka żony” wyrolował wszystkich! Po programie cichaczem odnalazł swoją miłość! Jego wybranka jest w wieku jego córki!

Zobacz: Rolnik szuka żony 4: Piotr i Kasia szykują się do ślubu! To będzie podwójnie ważne święto! Znamy szczegóły!

Zobacz: Gwiazda “Rolnik szuka żony” urodziła! Od razu pochwaliła się zdjęciem maluszka!


25009247_299793467179691_8617431354881081344_nKarol i Jagoda - Rolnik szuka żony 4

Karol i Jagoda - Rolnik szuka żony 4

Karol i Jagoda - Rolnik szuka żony 4

Karol i Jagoda - Rolnik szuka żony 4

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×