Roksana Węgiel pokazała najbardziej zmysłowe zdjęcie w swojej karierze! Na długo zapamiętamy jej pożegnanie z Izraelem!

Roksana Węgiel Eurowizja Izrael

Roksana Węgiel Eurowizja Izrael

Roksana Węgiel miała okazję pierwszy raz w życiu naocznie śledzić finał konkursu Eurowizji. 14-letnia gwiazda przed powrotem z Tel Awiwu do Warszawy zmysłowo zapozowała na ścianie pomalowanej graffiti. Widać że drzemie w niej ogromny potencjał.

Podczas tegorocznego finału konkursu Eurowizji Polskę reprezentował folklorystyczny zespół Tulia – sensacja wybrana przez TVP, która miała rozkochać serca widzów na całym świecie swoim utworem Pali się. Niestety cztery wokalistki, mimo płomiennego wykonania, odpadły już podczas pierwszego koncertu półfinałowego – do awansu zabrakło im zaledwie dwóch punktów. Kolejnym polskim akcentem w Izraelu miał być mistrzowski występ 14-letniej Roksany Węgiel, która w listopadzie 2018 roku wygrała Eurowizję Junior. Niestety Roxie podczas finału na scenie w Izraelu nie zaśpiewała, zastąpiła ją bowiem 60-letnia Madonna! 🙂

Miałam występować jako gość, ale plany się pozmieniały i będę miała tylko wywiad. Nie zależy to od nas, plany pozmieniały się w Izraelu – powiedziała Roksana Węgiel w rozmowie z Eska.pl.

Roksana prowadziła na swoim profilu obszerną relację ze swojego pobytu w Izraelu, zatem jej fani doskonale wiedzą kiedy, gdzie i przy jakiej ściance pozowała ich nastoletnia idolka. Dzięki pięknym fotkom internauci mogą także podziwiać olśniewające stylizacje nastolatki. Roxie wyjawiła pod swoim zdjęciem, że mimo porażki polskiej reprezentacji, Izrael i tak jest niesamowity:

Izraelu jest niesamowicie, cieszę się że tu jestem i gratuluje Tulia pięknego występu! Jesteście wspaniałe – napisała.

Przed samym wyjazdem do Polski młoda wokalistka pożegnała się z Tel Awiwem pozując na kolejnej ściance. Tym razem Roxie pozdrowiła dodatkowo swoich fanów:

Hejka kochani Jak u Was ?
Ja spędzam ostatnie dni w Izraelu , zbieram energię bo po powrocie czeka na mnie wiele pracy, najbardziej nie mogę doczekać się koncertów na których będę mogła się z Wami zobaczyć buziaki.

Roksana Węgiel pożegnała się z Eurowizją w spektakularnej stylizacji. Nastolatka miała na sobie żółty seksowny top oraz szałowe podarte na pośladkach spodnie dżinsowe. Ten wyszukany look natychmiast wpadł w oko jej fanom:

  • Błagam, skąd spodnie?
  • Już bardziej wypiąć się nie dało
  • Do nauki się bierz a nie na ściankach
  • Zszyj te dziury bo ci pół dupci widać
  • Nie wracaj z tego Izraela
  • Masz dziurę na dupie
  • Kolejna 14 latka która wypina dupę bo myśli ze się WSZYSTKIM podoba

Jak wam się podoba ostatnia „eurowizyjna” stylizacja Roksany? Dla nas bomba!

Zobacz: Roksana Węgiel nie zawiodła! Okładka płyty “Roxie” to działo na skalę światową!

Zobacz: Strój Roksany Węgiel na Eurowizji 2019 powala na kolana! W telewizji pokazali tylko nudną górę, za to dół… Petarda!

Zobacz: Eurowizja 2019: Roksana Węgiel zepchnięta na margines! Konkurs jeszcze się nie zaczął, a jest już pierwszy skandal!


Roksana Węgiel wypina pośladki w podartych spodniach w Izraelu

Roksana Węgiel wypina pośladki w podartych spodniach w Izraelu

Roksana Węgiel w Izraelu

Roksana Węgiel w Izraelu

Roksana Węgiel promuje Eurowizję Junior 2019 w Tel Awiwie

Roksana Węgiel promuje Eurowizję Junior 2019 w Tel Awiwie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×