Roksana Węgiel w Wielkanoc wyprzedziła trendy o lata świetlne! Żadna polska gwiazda nie miała jeszcze takiej sukienki!

Roksana Węgiel. Jak ubrała się na Wielkanoc?

Roksana Węgiel. Jak ubrała się na Wielkanoc?

Roksana Węgiel wyrasta na coraz większą gwiazdę na oczach Polaków. Młoda wokalistka od czasu wygranej w The Voice Kids przeszła ogromną metamorfozę, zarówno pod względem muzycznym jak i stylu. Jej najnowsza kreacja powala na łopatki!

Roksana Węgiel jest bez wątpienia jedną z największych sensacji młodego pokolenia artystów, która pojawiła się na polskim rynku. Nastolatka, która zaczynała pod skrzydłami Edyty GórniakThe Voice Kids wyrasta na oczach Polaków na prawdziwą gwiazdę. Jej występ na dziecięcej Eurowizji i furora, którą zrobiła piosenką Lay Low doskonale rokują na przyszłość. Węgiel bez wątpienia ma wszystko to, czego potrzeba, by wybić się nie tylko w kraju, ale również poza jego granicami. Porównania do jej mentorki nie są więc nietrafione – i tyczą się nie tylko talentu, ale również stylu.

Roksana mocno ewoluowała na przestrzeni ostatnich miesięcy, głównie za sprawą sztabu stylistów i specjalistów od wizerunku. Wśród nastolatek uchodzi za ikonę mody – patrząc na jej najnowszą sukienkę, trudno w to nie uwierzyć. Młodziutka artystka pochwaliła się niezwykłą kreacją na Instagramie. Biała sukienka z popularnym dekoltem na „hiszpankę” i rozkloszowanym dołem kończącym się tuż nad kolanem jest naprawdę piękna. Jej największym atutem jest jednak fantazyjna kokarda w kolorowy print. Nie tylko przyczyniła się do podkreślenia sylwetki Roksany, ale również skutecznie przyciąga wzrok i nie ma opcji, by Węgiel przeszła niezauważona.

Jak wam się podoba?

Zobacz: Roksana Węgiel bezlitośnie skrytykowana za tekst piosenki. “Nie dość, że wyzywająca, to jeszcze zboczona”

Zobacz: Roksana Węgiel nawet do kościoła ubiera się jak gwiazda! Jej niedzielna stylizacja jest jak z czerwonego dywanu

Zobacz: Słodka 14-letnia Roksana Węgiel tym razem ostro przesadziła! Nastolatka wystartowała na premierę filmu ubrana jak wyzywająca lolitka!


Roksana Węgiel w wielkanocnej kreacji

Roksana Węgiel w wielkanocnej kreacji

Roksana Węgiel przed kościołem

Roksana Węgiel przed kościołem

Burza wokół stroju 14-letniej Roksany Węgiel

Burza wokół stroju 14-letniej Roksany Węgiel

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×