Szukaj

Roksana Węgiel ubrała się tak, że internauci płoną z zazdrości! Tym strojem udowodniła, że jest mega gwiazdą!

Roksana Węgiel wyrasta na prawdziwą gwiazdę. Dzięki swojej pracowitości regularnie pojawia się na scenie i w kampaniach reklamowych, za które zgarnia duże pieniądze. O jej wizerunek dba sztab specjalistów, którzy ostatnio w stylizację Roxie zainwestowali niemałą kwotę.
Roksana Węgiel skrytykowana za stylizacje

Roksana Węgiel skrytykowana za stylizacje

Roksana Węgiel od momentu, w którym w zeszłym roku wygrała dziecięcą Eurowizję, cieszy się niesłabnącą popularnością. Nastoletnia piosenkarka nie tylko regularnie daje koncerty, ale także pojawia się w kampaniach reklamowych oraz w przeróżnych programach, w których promuje swoją twórczość i fenomenalny głos.

Kilka dni temu gościła w Pytaniu na śniadanie, gdzie zaprezentowała swój najnowszy singiel Dobrze jest, jak jest. Stylizacją, którą miała na sobie w śniadaniówce, pochwaliła się dopiero we wtorek. Internauci szybko ustalili, że ich ulubienica miała na sobie komplet polskiej marki PLNY LALA, w skład którego weszły krótkie spodenki, czarna bluzka i dopasowana katana.

Roksana Węgiel w drogiej stylizacji

Chociaż młoda artystka wyglądała modnie i bardzo dziewczęco, to jej ubiór nie spodobał się wszystkim. Niektórzy przyczepili się nie tyle do wyglądu nastolatki, co do ceny poszczególnych części stylizacji. Ich zdaniem są one zbyt wysokie jak na tak młodą osobę:

Mm na tym zdjęciu masz spodenki za 450 zł i kurtkę za ponad 300 zł mhm

Mimo że Roksana nie odpowiedziała na przytyk internauty, zrobiły to za nią fanki:

  • Czemu patrzycie na ceny? Każdy nosi co chce
  • Stać ją, zarabia to może sobie kupić, logika,
  • Co ma do rzeczy za ile są jej ubrania? Wiadomo, że jest znana, więc ma dużo pieniędzy i nie będzie kupować ubrań z lumpów
  • Każdy ma prawo nosić ubrania za ile chce, a wytykanie ile kosztowało jest bezsensu.

Trudno nie zgodzić się z powyższymi opiniami. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że ubrania dla nastoletniej piosenkarki zostały jedynie wypożyczone na czas wizyty w studiu TVP. Wiadomo nie od dziś, że za wizerunek gwiazdy odpowiada stylista, który opłacany jest przed wytwórnię płytową. Ciężko zatem posądzić Roxie aż o taką rozrzutność jaką zarzucają jej użytkownicy Instagrama.

Zobacz: Roksana Węgiel szokuje szczerą do bólu wypowiedzią na temat swojej dorosłości! „Hejt po mnie spływa” [WIDEO]

Zobacz: Julia Wieniawa chłodno oceniła styl Roksany Węgiel. Opowiedziała o modowych wpadkach młodej gwiazdy

Zobacz: Roksana Węgiel w opiętych kolorowych śpiochach ze stretchu błyszczy wśród polskich blogerek! Nastolatka znowu zaskoczyła kreacją!


Roksana Węgiel - stylizacja

Roksana Węgiel - stylizacja

Roksana Węgiel w kolorowych getrach na imprezie blogerów

Roksana Węgiel w kolorowych getrach na imprezie blogerów

Roksana Węgiel promuje debiutancką płytę

Roksana Węgiel promuje debiutancką płytę

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×