Szukaj

Roksana Węgiel w swoich ulubionych butach na sopockiej scenie! Czwarty dzień festiwalu należał do niej!

Roksana Węgiel wystąpiła podczas dwóch koncertów na festiwalu Top of the Top 2019. Najpierw zaśpiewała swój eurowizyjny przebój Anyone I want to be. W piątek z kolei wystąpiła z Dobrze jest, jak jest. Nasz wzrok przyciągnęła stylizacja nastolatki. Zobacz, jak się zaprezentowała.
Roksana Węgiel - Sopot Festival 2019

Roksana Węgiel - Sopot Festival 2019

Roksana Węgiel pojawiła się na scenie 4. dnia  Top of the Top Sopot Festival 2019 i brawurowo wykonała wakacyjny przebój ze swojej debiutanckiej płyty – Dobrze jest, jak jest.Zaprezentowała się niezwykle efektownie.  Młoda wokalistka tym razem przełamała czerń, w której widzieliśmy ją od pierwszego dnia imprezy.

ZobaczAgnieszka Chylińska w Sopocie królowała w czarnej stylizacji. Ta sukienka to prawdziwa petarda!

View this post on Instagram

Aaaa!!! Kochani!! Nie wierze!!!????????????❤️❤️❤️❤️ 2 miesiące od premiery mojej debiutanckiej płyty…Nie spodziewałam się tego!!! Dzięki Wam spełniają się moje największe marzenia! Dziękuję za wszystko????????Za to,że po prostu ze mną jesteście❤️❤️????????❤️❤️i za to, że mogę dzielić się z Wami tym co kocham????????????Dziękuję również mojej wytwórni @universalmusicpolska ❤️Cieszę się że trafiam na tak cudownych ludzi…Nie wiem co mam jeszcze powiedzieć…Jestem w szoku???????? Kocham Was najmocniej i dziękuję za każdą kupioną płytkę ????????????????????Kocham Was wszystkich!!!! LOVE LOVE LOVE JESTEŚCIE NAJLEPSI????????????????????????❤️❤️❤️❤️❤️❤️

A post shared by ROKSANA WĘGIEL (@roxie_wegiel) on

Roxi wystąpiła w klasycznej małej czarnej sukience, ale tym razem narzuciła na nią różową, długą kamizelkę, z wielkimi guzikami. Młodzieżowego charakteru dodały jej ciężkie glany, które Roxie miała na sobie dwa dni temu. Całość wyglądała naprawdę bardzo dobrze. Fryzura piosenkarki i jej makijaż były proste i skromne, co oddawało jej dziewczęcy urok. Ciekawy dodatkiem były długie kolczyki. Po raz kolejny sprawdza się zasada, że im prościej tym lepiej.

Zobacz: Roksana Węgiel w prześwitującej kreacji w Sopocie! Góra efektowna, ale to dół jest najodważniejszy!

Podczas dwóch poprzednich występów Roksana postawiła na czerń. Podejrzewano inspirację Agnieszką Chylińską, która również brylowała w czerni. Uważamy, że dobrze, iż nastolatka, ostatniego dnia, postanowiła trochę złamać mroczną kolorystykę, którą wybrała na Sopot. Różowe wdzianko, było strzałem w dziesiątkę! Obejrzyjcie zdjęcia w naszej galerii.

Występ Roksany podziwiała licznie zgromadzona w Operze Leśnej publiczność, która gromkimi oklaskami nagrodziła pełen pasji występ piosenkarki. Dziewczyna udowodniła po raz kolejny, że jest ogromnym, samorodnym talentem.

Uroda i mocny, oryginalny głos, to są jej wielkie atuty, a swobody na scenie, może pozazdrościć jej niejeden artysta!

Zobacz: Festiwal w Sopocie jak Eurowizja! Na “Top of the Top 2019” wystąpią zagraniczne gwiazdy. Polska obsada też z górnej półki!


Roksana Węgiel 4. dzień Top Of The Top Sopot Festival 2019

Roksana Węgiel 4. dzień Top Of The Top Sopot Festival 2019

Roksana Węgiel 4. dzień Top Of The Top Sopot Festival 2019

Roksana Węgiel 4. dzień Top Of The Top Sopot Festival 2019

Roksana Węgiel 4. dzień Top Of The Top Sopot Festival 2019

Roksana Węgiel 4. dzień Top Of The Top Sopot Festival 2019

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×