Szukaj

Roxie Węgiel zmienia się jak kameleon! Po dziecięcych falbankach przyszła pora na elegancję w stylu Agnieszki Woźniak-Starak!

Roksana Węgiel na konferencji prasowej promującej festiwal w Opolu wystąpiła w różowym garniturze, w którym wyglądała bardzo dobrze. Na podobny trend jakiś czas temu skusiła się Agnieszka Woźniak-Starak.
Roksana Węgiel - Opole 2019

Roksana Węgiel - Opole 2019

Roksana Węgiel od momentu, w którym w zeszłym roku wygrała Eurowizję Junior regularnie grywa koncerty i pojawia się na największych muzycznych festiwalach. Nic więc dziwnego, że młoda artystka wystąpi także podczas zbliżającego się święta polskiej piosenki, czyli festiwalu w Opolu 2019.

Właśnie dlatego Roksana we wtorkowe popołudnie w otoczeniu plejady gwiazd pojawiła się na promocyjnym spotkaniu zorganizowanym przez TVP. Z tej okazji piosenkarka wybrała stylizację, która idealnie wpisała się w panujące trendy.

Roxie ubrała się bowiem w różowy garnitur, pod który to włożyła bluzkę z nadrukiem. Dopasowała do niej białe sandałki na obcasie. Roksana postawiła na rozpuszczone włosy i delikatny makijaż, w którym główną rolę odgrywały podkreślone usta i lekko potraktowane bronzerem kości policzkowe.

Na garnitur w podobnym tonie jakiś czas temu zdecydowała się także Agnieszka Woźniak-Starak.

Która wyglądała lepiej?

Zobacz: Małgorzata Socha pokazała nagranie ukazujące całą prawdę o Roxie: „No proszę, tak wygląda życie Roksany Węgiel”

Zobacz: Roksana Węgiel oczarowała fanów suknią z falbanami: „Normalnie 8 cud świata”. Pasuje jej taki styl?

Zobacz: Roxie Węgiel wpadła na event i przyćmiła wszystkie gwiazdy! Nawet Małgorzata Socha nie wywołała takiego poruszenia wśród fanów!


Roksana Węgiel - fryzura, Opole 2019

Roksana Węgiel - fryzura, Opole 2019

Roksana Węgiel - makijaż, Opole 2019

Roksana Węgiel - makijaż, Opole 2019

Roksana Węgiel -Opole 2019, konferencja promująca wydarzenie

Roksana Węgiel -Opole 2019, konferencja promująca wydarzenie

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×