Szukaj

Roksana Węgiel czwarty raz w tych samych butach. Tym razem dobrała do nich różową spódnicę „bezę”

Roksana Węgiel - jesienna ramówka TVP 2019

Roksana Węgiel - jesienna ramówka TVP 2019

Roksany Węgiel nie mogło zabraknąć wśród gwiazd, które pojawiły się podczas prezentowania jesiennej ramówki TVP. Nastolatka świetnie znajduje się podczas oficjalnych imprez. Tak było i tym razem. Zobaczcie, jak się zaprezentowała. 

Roksana Węgiel pojawiła się wśród wielu gwiazd podczas prezentacji jesiennej ramówki 2019 TVP. Nie mogło jej zabraknąć, gdyż będzie jedną z prowadzących konkurs muzyczny Eurowizja Junior, którego była zwyciężczynią.  Zostanie on zorganizowany w Gliwicach, a producentem jest właśnie Telewizja Polska. Impreza odbędzie się już tej jesieni, 24 listopada!

Zobacz: Jesienna ramówka TVP. Gwiazdy w wieczorowych kreacjach: Kasia Cichopek, Ola Szwed, Weronika Książkiewicz

Oprócz Roksany Węgiel Eurowizję Junior poprowadzą także Ida Nowakowska oraz Aleksander Sikora.

Idę Nowakowską widzowie doskonale znają z takich programów jak Dance, dance, dance czy Pytanie na śniadanie. Aleksander Sikora również niedawno dołączył do grona prowadzących poranne show TVP. Teraz przed nowymi gwiazdami telewizji publicznej kolejne wyzwanie.

Zobacz: TYLKO U NAS! Jacek Kurski poprosił o uczczenie minutą ciszy Piotra Woźniaka-Staraka [WIDEO]

Jak wyglądała Roksana Węgiel?

Roksana Węgiel na czwartkowej imprezie pojawiła się w tak ostatnio przez nią lubianej czerni. Jak zawsze było rockowo! Tym razem jednak złamała ciemny kolor piękną, satynową, asymetryczną spódnicą w kolorze fuksji. Dodatkowo kreacja ozdobiona była drapowaniami i kokardą w pasie. To prawdziwy hit, modowy strzał w dziesiątkę!

Stylizację uzupełniła czarnym topem i skórzana ramoneską. Nie mogło też zabraknąć ulubionych butów Roksany, czyli ciężkich, wysokich glanów na grubej podeszwie, które miała na sobie podczas zakończonego tydzień temu festiwalu w Sopocie. Dla odmiany, biżuteria, którą wybrała piosenkarka, była bardzo delikatna. Nastolatka, w rozpuszczonych włosach i delikatnym makijażu, prezentowała się bardzo dobrze.

Podczas swoich dwóch występów na Top Of The Top Sopot Festiwal 2019, Roksana także postawiła na czerń. Podejrzewano inspirację Agnieszką Chylińską, która również brylowała w czerni.

Zobacz: Natalia Lesz po 4 latach wróciła na salony! Na jesiennej ramówce promowała serial TVP, w którym dostała główną rolę


Roksana Węgiel - jesienna ramówka TVP 2019

Roksana Węgiel - jesienna ramówka TVP 2019

Roksana Węgiel - makijaż jesienna ramówka TVP 2019

Roksana Węgiel - makijaż jesienna ramówka TVP 2019

Roksana Węgiel - jesienna ramówka TVP 2019

Roksana Węgiel - jesienna ramówka TVP 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×