Szukaj

Roksana Węgiel w taniej stylizacji z sieciówki. Najtańsza rzecz kosztuje 19 zł, najdroższa tylko 139

Roksana Węgiel w H&M

Roksana Węgiel w H&M

Roksana Węgiel w stylizacji z H&M. Jej komplet kosztował niewiele. Sprawdziliśmy, ile wydała na buty, bluzę, sukienkę i dodatki. To prawdziwa cenowa i modowa okazja.

Roksana Węgiel ma dopiero 14 lat, a już osiągnęła więcej niż niejedna starsza od niej gwiazda. Młoda piosenkarka najpierw zachwyciła Edytę Górniak i wygrała The Voice Kids, potem w wielkim stylu triumfowała na Eurowizji Junior w Mińsku. W czerwcu wydała świetnie sprzedającą się płytę, a obecnie skupia się na podbiciu zagranicy – niedawno była gwiazdą wieczoru w show emitowanym przez najpopularniejszy kanał telewizyjny w Armenii.

Przypomnijmy: Roksana Węgiel w odważnym stroju wystąpiła w zagranicznym show! Tak rozkręca swoją światową karierę [WIDEO]

Roksana Węgiel cała w H&M. Tania stylizacja gwiazdy

Kolejnym korkiem, który może zapewnić Roxie rozpoznawalność poza granicami kraju, jest duża kampania dla szwedzkiej sieciówki. Roksana wystąpiła jako gwiazda-modelka w jesienno-zimowej reklamie H&M. Marka cieszy się niebywałą popularnością na całym świecie. Na każdym zamieszkałym kontynencie ma swoje sklepy, tylko w Polsce funkcjonuje około 200 punktów stacjonarnych.

Roksana Węgiel w kampanii H&M wystąpiła w kilku stylizacjach bazujących na ubraniach i dodatkach dostępnych w kolekcji Divided. Na jednym ze zdjęć możemy podziwiać nastolatkę ubraną w niedrogi, ale bardzo stylowy komplet, na który złożyły się:

  • biała bluza z kolorowym napisem Social za 79,99 złotych,
  • dżinsowa sukienka-ogrodniczki za 129,99 złotych,
  • czarne glany za 139,99 złotych,
  • oraz dodatki: różowy plecaczek za 79,99 zł i różowe skarpetki z wzorem w przekrojone awokado za 19,99 zł.

Za cały look trzeba zapłacić niecałe 500 złotych. To naprawdę niewiele patrząc na niektóre stylizacje Roxie. Wystarczy przypomnieć, że nie tak dawno Węgiel wystąpiła w kurtce i spodenkach za 750 złotych.

Zobacz: Roksana Węgiel ubrała się tak, że internauci płoną z zazdrości! Tym strojem udowodniła, że jest mega gwiazdą!

Internauci nie ukrywają swojego zachwytu nad sesją Roxie dla popularnej sieciówki. Wiele fanek zapewniło, że lada dzień uda się do sklepów, by odtworzyć komplet swojej mentorki stworzony przez profesjonalnych stylistów.

Na dodatkową uwagę zasługuje fakt, że oprócz Roksany, w kampanii H&M wystąpiła także Julia Wieniawa. Modową propozycję aktorki znajdziecie tutaj: Julia Wieniawa cała w H&M! Tylko patrzeć jak jej stylizacja się wyprzeda.


Roksana Węgiel w stylizacji z H&M

Roksana Węgiel w stylizacji z H&M

Julia Wieniawa i Roxana Węgiel - H&M

Julia Wieniawa i Roxana Węgiel - H&M

Dżinsowa sukienka z H&M

Dżinsowa sukienka z H&M

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×