Buty Roberta Lewandowskiego zdominowały piękne rodzinne zdjęcie! Tak stylowych jeszcze nie nosił! „Jestem gejem i też takie mam”

Zdjęcie (1) Buty Roberta Lewandowskiego zdominowały piękne rodzinne zdjęcie! Tak stylowych jeszcze nie nosił! „Jestem gejem i też takie mam”

[1/7] Robert i Anna Lewandowscy z Klarą na majówce

Zdjęcie (2) Buty Roberta Lewandowskiego zdominowały piękne rodzinne zdjęcie! Tak stylowych jeszcze nie nosił! „Jestem gejem i też takie mam”

[2/7] Buty Balenciaga Roberta Lewandowskiego

Zdjęcie (3) Buty Roberta Lewandowskiego zdominowały piękne rodzinne zdjęcie! Tak stylowych jeszcze nie nosił! „Jestem gejem i też takie mam”

[3/7] Robert Lewandowski na majówce w Hiszpanii

Zdjęcie (4) Buty Roberta Lewandowskiego zdominowały piękne rodzinne zdjęcie! Tak stylowych jeszcze nie nosił! „Jestem gejem i też takie mam”

[4/7] Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z Klarą Lewandowską w Wielkanoc

Zdjęcie (5) Buty Roberta Lewandowskiego zdominowały piękne rodzinne zdjęcie! Tak stylowych jeszcze nie nosił! „Jestem gejem i też takie mam”

[5/7] Anna Lewandowska na majówce w Hiszpanii

Zdjęcie (6) Buty Roberta Lewandowskiego zdominowały piękne rodzinne zdjęcie! Tak stylowych jeszcze nie nosił! „Jestem gejem i też takie mam”

[6/7] Anna Lewandowska na majówce w Hiszpanii

Zdjęcie (7) Buty Roberta Lewandowskiego zdominowały piękne rodzinne zdjęcie! Tak stylowych jeszcze nie nosił! „Jestem gejem i też takie mam”

[7/7] Anna Lewandowska z Klarą Lewandowską

Komentarze

×