Szukaj

Rihanna z impetem wchodzi w 2018 rok! Pojawi się aż na kilku okładkach “Vogue’a”!

Rihanna Vogue trzy okładki

Rihanna w Vogue Paris na trzech okładkach

Barbadoska piosenkarka, Rihanna jest niekwestionowanym fenomenem w świecie muzyki. Już od ponad dekady zajmuje czołowe miejsce wśród muzycznych artystów na całym świecie. Wyznacza nowe trendy i inspiruje młodszych kolegów.

Zaraz po wydaniu w 2016 roku płyty ANTI, Rihanna odstawiła na chwilę w kąt muzykę i zajęła się modą oraz kosmetykami. Jak sama wielokrotnie powtarzała, własne kolekcje ubrań i kosmetyków, były jej marzeniem.

Jak się okazuje, czegokolwiek Rihanna nie dotknie, bardzo szybko zamienia się w złoto i osiąga niesamowity sukces. Dlatego nikogo nie powinien dziwić fakt, że artystka tak często zapraszana jest na sesje okładkowe w największych i najbardziej prestiżowych magazynach na świecie.

Tym razem Rihanna znalazła się na okładce francuskiego Vogue’a na styczeń 2018. Ale co lepsze, zostały stworzone aż trzy wersje magazynu ze zmysłową Barbadoską. Każda z nich pokazuje naturalne piękno piosenkarki i przedstawia ją w zupełnie innym wcieleniu. Po raz kolejny Riri udowodniła, że gdyby nie wyszło jej w muzyce, spokojnie mogłaby być modelką. Sami zobaczcie.

Rihanna jednak jest w ciąży?! Przyjaciółka zdradziła nawet kto jest ojcem jej dziecka!

Cios dla Kylie Jenner! Jej kosmetyki sprzedają się coraz gorzej! A co z biznesem Rihanny?

Kim Kardashian, Jennifer Lopez, Rihanna i Beyonce retuszują swoje słynne pośladki? Gwiazdy w rzeczywistości wyglądają zupełnie inaczej!


Czy Rihanna powinna schudnąć?

×