Rihanna na Super Bowl 2023 ubrała się jak Marina! Polska gwiazda wyprzedziła trendy. Tylko spójrzcie na te zdjęcia

Rihanna, Marina

Rihanna, Marina

Występ Rihanny na Super Bowl 2023 przeszedł do historii. Gwiazda na scenie wystąpiła w stylizacji utrzymanej w trendzie, który już kilka miesięcy temu lansowała Marina. 

Występ Rihanny na Super Bowl 2023 (zobacz) był jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń muzycznych bieżącego roku. Artystka powróciła na scenę po pięciu latach. Chociaż nowej płyty nie wydała od stycznia 2016 roku (wtedy ukazał się album Anti!), to organizatorzy meczu zdecydowali się właśnie jej powierzyć zadanie, które jest ogromną nobilitacją dla wokalisty. O show w przerwie wielkiego finału amerykańskiego futbolu biją się gwiazdy z całego świata.

Brak nowych piosenek nie oznaczał nudy. Rihanna zaśpiewała mieszankę swoich przebojów, a tych ma na koncie mnóstwo. Wybrzmiały takie hity jak UmbrellaRude boy, Only girl, Bitch better have my money, Diamonds czy We found love. Nie zabrakło też show, od którego ciężko było oderwać wzrok. W chwili pisania tego tekstu popisy gwiazdy obejrzano ponad 10 milionów razy na YouTubie.

Nie tylko muzyczny powrót piosenkarki był sensacją wieczoru. Ogromną niespodzianką dla jej fanów i całej branży było ogłoszenie drugiej ciąży. Rihanna występ na Super Bowl 2023 zaczęła od gładzenia mocno zaokrąglonego, wyeksponowanego brzucha.

Na zawieszonej platformie gwiazda pojawiła się ubrała cała na czerwono. Co ciekawe postawiła na identyczne połączenie co Marina na ostatnim sylwestrze TVP.

Rihanna na Super Bowl jak Marina na sylwestrze

Marina była jedną z gwiazd Sylwestra marzeń w Zakopanem. Tuż przed północą zaśpiewała swój mundialowy hit This is the moment. W pierwszych sekundach miała na sobie czerwoną, pikowaną, długą kurtkę. Pod spodem skrywała sportowy komplet utrzymany w tym podobnym odcieniu. Na ten sam trend postawiła Rihanna.

Marina o porównaniach do Rihanny

W przeszłości to Łuczenko była porównywana do pochodzącej z Barbadosu artystki. W wywiadzie, którego w 2012 roku udzieliła magazynowi Party powiedziała, że łączenie ją z Riri jest jak najbardziej dla niej komplementem, ale uważa swoje możliwości wokalne za lepsze:

Jest to miłe porównanie, aczkolwiek myślę, że mam lepsze wokalne możliwości niż Rihanna.

Czyja czerwona stylizacja bardziej przypadła wam do gustu? Rihanny czy Mariny?


Rihanna w drugiej ciąży - Super Bowl 2023

Rihanna w drugiej ciąży - Super Bowl 2023

Marina w czerwonej stylizacji – Sylwester 2022 w TVP

Marina w czerwonej stylizacji – Sylwester 2022 w TVP

Rihanna w drugiej ciąży - Super Bowl 2023

Rihanna w drugiej ciąży - Super Bowl 2023

Komentarze

  • Gośćgabi pisze:

    Marina może ma lepszy wokół wg.swojej opinii tylko nie znam jej ani jednej piosenki ,tak żeby sobie zanucić

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×