Szukaj

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki na premierze sztuki. Razem unikali pozowania. Ona jednak nie mogła sobie odmówić zdjęcia z…

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki stylizacje 2017

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki – premiera Ożenek

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk są parą, która unika branżowych imprez. Oboje pojawiają się tylko na tych wydarzeniach, które organizowane są przez ich przyjaciół. Tym razem duet wybrał się na premierę spektaklu Ożenek w Teatrze 6. piętro, z którym od 2010 roku współpracuje showman (Zagraj to jeszcze raz, Sam).

Tradycyjnie już Wojewódzki i Kaczoruk unikali pozowania do zdjęć. Na widok fotoreporterów Kuba odwrócił twarz i razem z ukochaną pognali w kierunku sali, w której wystawiana była sztuka. Tym razem gwiazdor uniknął wpadki sprzed kilku dni, kiedy to spod jego marynarki wystawała metka. Z kolei Kaczoruk zaprezentowała się w białej, koronkowej kreacji, pokazała długie nogi i w przeciwieństwo do ukochanego – uśmiechała się do obecnych gości.

Chociaż stronili od fotoreporterów, to jednak Renata nie odmówiła sobie wspólnego zdjęcia z Aleksandrą Żebrowską. Wiedzieliście, że są przyjaciółkami?

Zobacz: Plejada gwiazd na premierze spektaklu „Ożenek”: Edyta Pazura, Monika Olejnik, Anna Czartoryska [GALERIA]

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk Ożenek

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk Ożenek

Aleksandra Żebrowska i Renata Kaczoruk na premierze sztuki w teatrze 6. piętro

Aleksandra Żebrowska i Renata Kaczoruk na premierze sztuki w teatrze 6. piętro


Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  przed Renatą to już co najmniej widziałam dwie panie w tej białej sukience; Izabelę Janachowską (ta tancerka co teraz na tvn robi śluby ) i Omenę w jej programie o domach celebrytów

 • EllaElka pisze:

  A która modelka grzeszy ciałem? Wszystkie wyglądają jak haki na ciuchy więc Renata niczym sie nie różni. Brzydka nie jest chociaż pięknością nazwać jej nie można. A wszyscy sobie po niej jadą bo różnica wieku… im to nie przeszkadza, więc co komu do domu, jak dom nie jego?

 • Gość pisze:

  Przyjaźń w tym przypadku to za wiele powiedziane. Po prostu wspólne „interesy” .

 • Gość pisze:

  Ola ja bije na głowę w kategorii piękna

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×