Rafael Nadal wziął ślub godny miliardera. Oficjalna sesja zapiera dech. I jeszcze ta obłędna suknia!

Rafael Nadal

Rafael Nadal

Rafael Nadal się ożenił. Słynny Hiszpan poślubił uroczą Marię Franciscę Perello. Huczna uroczystość odbyła się na Majorce, skąd pochodzą Nadal i jego żona. To był niesamowity ślub, nie zabrakło nawet króla Hiszpanii Juana Carlosa I.

Rafael Nadal, to sportowiec, który bardzo chroni swoje życie prywatne. Zdjęcia z jego hucznego ślubu z Marią Franciscą Perello w końcu pojawiły się w sieci. Na weselu było też wielu znamienitych gości.

Zobacz: Jak wyglądał ślub Małgorzaty Sochy? Gwiazda po latach pochwaliła się swoim weselem! To dopiero była impreza!

Rafael Nadal wziął ślub. Jak wyglądała panna młoda?

Jak podają hiszpańskie media, zaproszono około 350 gości. Wśród nich nie brakowało gwiazd sportu, a także przedstawicieli rodziny królewskiej w tym króla Hiszpanii Juana Carlosa I i jego żony Sofii. Uczestnicy wydarzenia z uroczystości nie mogli wykonywać zdjęć.

Chociaż małżonkowie dbali o to, by do mediów nie przedostało się zbyt dużo informacji, paparazzi czatowali przed salą weselną, próbując upolować pierwsze zdjęcia młodej pary. Fotografie błyskawicznie obiegły sieć.

Rafael Nadal i Maria Francisca Perelló są po ślubie

Rafael Nadal i Maria Francisca Perelló są po ślubie

Fani po raz pierwszy ujrzeli oszałamiającą suknię na miarę, noszoną przez Marię Perelló podczas ślubu z tenisowym asem w ubiegły weekend.

Panna młoda miała suknię z długimi rękawami hiszpańskiego projektanta Rosa Clara. Skromna kreacja bardzo przypadła wszystkim do gustu, a Maria wyglądała oszołamiająco.

Na swojej stronie Rosa Clara poinformowała, że panna młoda była mocno zaangażowana w projekt sukienki.

Zobacz: Meghan Markle i książę Harry pokazali nigdy wcześniej niepublikowane ślubne zdjęcie. Powstało w najważniejszym momencie

Rafael Nadal z żoną

Rafael Nadal z żoną

Para podzieliła się wczoraj dwoma oszałamiającymi zdjęciami z wystawnego ślubu, w tym pierwszym pełnym zdjęciem skromnej sukni ślubnej Marii.

Zobacz: Gwiazda hitu TVN wzięła ślub w zachwycającej sukni! Wśród gości pojawiła się gwiazda „M jak miłość


Rafael Nadal z żoną

Rafael Nadal z żoną

Rafael Nadal i Maria Perello

Rafael Nadal i Maria Perello

Projekt sukni Marii Perello

Projekt sukni Marii Perello

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×