Co Rafał Zawierucha zrobił ze swoimi włosami? W nowym wydaniu jest nie do poznania

Rafał Zawierucha metmaorfoza

Rafał Zawierucha metmaorfoza

Rafał Zawierucha zagrał w filmie Banksterzy i pojawił się na premierze produkcji w poniedziałek 12 października. Uwagę wszystkich przyciągnęła jego fryzura. Co za zmiany!

W filmie Banksterzy, który na ekranach kin pojawi się 16 października, zobaczymy całą plejadę gwiazd. Na premierowym pokazie produkcji również ich nie brakowało. Na ściance pozowali m.in. odtwórca głównej roli Antek Królikowski w towarzystwie Joanny Opozdy, elegancka Małgorzata Kożuchowska czy też zawsze piękna Ewa Kasprzyk. Pisaliśmy o tym tutaj.

Uwagę zwracała jednak niecodzienna fryzura naszego eksportowego gwiazdora, Rafała Zawieruchy, który również zagrał u Marcina Ziębińskiego.

Rafał Zawierucha ma nową fryzurę

Rafał Zawierucha to kolejny polski aktor, który spełnia swój amerykański sen. Rok temu wcielił się w postać Romana Polańskiego w filmie Quentina Tarantino Pewnego razu w… Hollywood. To ogromny sukces artysty. Przypomnijmy, że za rolę w tej produkcji Oscara zgarnął Brad Pitt.

To było niezwykłe doświadczenie i też duża nauka dla mnie takiej odwagi aktorskiej, odwagi tego co robię, jaki zawód wykonuje. Żeby się tego nie bać i żeby wiedzieć gdzie się jest i co się robi, a jeżeli czegoś nie wiem to zapytać. Quentin jest cudownym człowiekiem, jest genialnym reżyserem, jednym z największych reżyserów dla mnie, z których marzyłem, żeby pracować – mówił Rafał.

Dzisiaj pojawił się na premierze tym razem polskiej produkcji, ale zupełnie nie wyglądał jak rok wcześniej, kiedy chadzał po czerwonym dywanie w towarzystwie hollywoodzkich tuz.

Zawierucha pojawił się uczesany w warkoczyki. Po ułożonej fryzurze już nie ma śladu – teraz prezentuje się w zadziornej, godnej artysty sceny rapowej. Co skłoniło go do metamorfozy? Być może przygotowuje się do kolejnej roli? Zajrzyjcie do naszej galerii, żeby się przekonać, jak wygląda.

 


Rafał Zawierucha z warkoczykami

Rafał Zawierucha z warkoczykami

Rafał Zawierucha z warkoczykami

Rafał Zawierucha z warkoczykami

Rafał Zawierucha z warkoczykami

Rafał Zawierucha z warkoczykami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×