Szukaj

Radek Pestka z Top Model 5 zmienił kolor włosów. Teraz wygląda jak babcia

Radek Pestka na Instagramie ma nową fryzurę

Radek Pestka z Top Model na Instagramie

Od co najmniej kilkunastu miesięcy wśród zagranicznych gwiazd furorę robi fryzura zwana granny hair, czyli po prostu fryzura w stylu babcinym. Co prawda szczyty popularności ten typ uczesania (czy też raczej ufarbowania włosów) ma już za sobą, niemniej granny hair wciąż wysoko plasuje się w czołówce fryzjerskich trendów.

W Polsce babcine siwe włosy przyjmują się wciąż z oporami, a osoby, które się na nie decydują, pozostają w awangardzie stylu. Dlatego takie poruszenie wywołała fryzura Radka Pestki z „Top Model 5„.

Zanim uczestnik „Top Model” przeszedł obowiązkową w programie metamorfozę był szatynem. Fryzjer zaordynował mu jednak siwy odcień blondu. W nowym wcieleniu aspirujący model stał się jeszcze bardziej wyrazisty i wyjątkowy. On sam stwierdził, że w nowym odcieniu czuje się i wygląda „jak jakiś celebryta”.

Ostatnio włosy Radka z siwych stały się bardziej fioletowe. Jak się domyślamy, mógł nieco przedawkować płukankę z dodatkiem fioletowego barwnika (np. gencjany), która należy pielęgnować włosy dla utrzymania efektu granny hair. Barwnik w zbyt dużym stężeniu sprawia, że włosy stają się zbyt fioletowe. Choć, jak wynika z opisu na Instagramie, nie wygląda, żeby był z tego powodu szczególnie zmartwiony. 🙂

#włosyjakbabcia #znowulustro #ultravioletoweświatło – napisał na Instagramie.

Jak wam się podoba odświeżona fryzura Radka Pestki?

Zobacz także: Top Model 5 na Instagramie: zobacz najciekawsze zdjęcia uczestników

Radek Pestka zmienił fryzurę (fot. Instgram)

Radek Pestka zmienił fryzurę. Ma fioletowe włosy (fot. Instgram)


Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×