Szukaj

Primark w Polsce. Znamy datę otwarcia pierwszego sklepu. To jeszcze w tym miesiącu. Kiedy i gdzie?

Primark w Polsce

Primark w Polsce

Primark pojawi się w Polsce. Otwarcie pierwszego sklepu w naszym kraju zaplanowano jeszcze w tym miesiącu. Gdzie się pojawi? Kiedy? Co wiadomo na ten temat?

O tym, że Primark planuje zacząć działalność w Polsce mówi się od zeszlego roku. W styczniu pojawiła się informacja, że sieciówka w naszym kraju otworzy nie jeden, a aż dwa sklepy. Jeden z nich pojawi się w Warszawie, drugi w Poznaniu. Chociaż otwarcie pierwszego z nich planowano na wiosnę, pandemia koronawirusa pokrzyżowała te zamiary.

Primark: pierwszy sklep w Polsce. Kiedy otwarcie?

Jak informuje businessinsider.pl, pierwszy sklep Primarka zagości w warszawskiej Galerii Młociny. Otwarcie zaplanowano na 20 sierpnia na godzinę 10:00. Pracownicy przechodzą niezbędne szkolenia. Maciej Podwojski, sales and operations manager zdradza, że ceny będą porównywalne do tych, jakie można znaleźć w innych miejscach w Europie:

Jesteśmy wyjątkowym brandem. Nasze motto „Niesamowita moda w niesamowitych cenach” jest bardzo głęboko zakorzenione w naszym DNA. Chcemy zaoferować naszym klientom najlepszej jakości produkty w najbardziej atrakcyjnych cenach. […] Nasza oferta cenowa w Polsce będzie porównywalna z ofertą w naszych sklepach w Europie – powiedział w businessinsider.pl.

Sklep w Warszawie będzie miał prawie 4 tysiące metrów kwadratowych. Pracę znajdzie tam około 250 osób:

Nasz zespół składa się z 250 osób. Jest praktycznie w całości skompletowany, brakuje nam kilku pracowników, których nadal rekrutujemy. Wszyscy zatrudnieni są na umowę o pracę. Mamy różne formy: pełen etat, część etatu, pracę w weekendy, rano i wieczorami. Chodzi o to, by zespół mógł znaleźć balans między życiem prywatnym a pracą.

Kolejny punkt powstanie w Poznaniu. Zostanie uruchomiony w przyszłym roku. Nie jest wykluczone, że Primark pojawi się w kolejnych polskich miastach. Wszystko zależy od tego, jak marka zostanie przyjęta przez klientów.


Primark

Primark

Primark otwiera sklepy w Polsce

Primark otwiera sklepy w Polsce

Primark otwiera sklepy w Polsce

Primark otwiera sklepy w Polsce

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×