Małgorzata Socha zaświeciła nagim biustem na wielkiej gali z okazji 25-lecia Polsatu! Zaszalała jak nigdy!

Małgorzata Socha, 25 lat Polsat

Małgorzata Socha, 25 lat Polsat

Małgorzata Socha na gali 25 lat Polsatu

Dzisiejszy wieczór bezapelacyjnie należał do Polsatu! W Teatrze Wielkim odbył się bowiem jubileuszowy multimedialny show 25 lat Telewizji Polsat, pełen gwiazd i wzruszających wspomnień.

Telewizja z niebywałym rozmachem uczciła swój zacny jubileusz. Poniedziałkowy wieczór uświetniły gwiazdy filmu, telewizji i sportu. Wiele z nich debiutowało na antenie Polsatu. Jedna z gwiazd, której kariera rozpoczęła się właśnie dzięki Telewizji Polsat jest Małgorzata Socha. Zatem Sochy nie mogło zabraknąć na dzisiejszej gali!

Małgorzata Socha jest obecnie jedna z najpopularniejszych aktorek serialowych. Stacje telewizyjne zabiegają o jej obecność w swoich produkcjach. Sochę możemy nadal podziwiać w sztandarowym serialu Polsatu „Przyjaciółki”. Aktorka jest mocno związana z Polsatem. Na swoim profilu, przed dzisiejszą galą, Socha pokusiła się o kilka wspomnień sprzed 10 lat! Wkleiła swoje stare, historyczne zdjęcie, opatrując je komentarzem:

Zdjęcie sprzed 10 lat… ??? 15-lecie Polsatu w Teatrze Wielkim. Początek mojej współpracy z @alicja_werniewicz – nasze pierwsze wyjście ??? A dzisiaj Wielka Gala 25-lecie Polsatu !!! Ciekawe co tym razem wymyślimy????

Na dzisiejszej gali Polsatu, zorganizowanej w Teatrze Narodowym Małgorzata Socha pojawiła się w gwiazdorskiej stylizacji. Socha miała na sobie widowiskowa długą białą suknię w czarne kropki, z imponującym dekoltem odsłaniającym jej apetyczny biust. Aby podkreślić rangę imprezy Socha ubrała srebrne futro!

W całości jej look był wyjątkowo galowy, idealnie pasujący na światowy czerwony dywan!

Tłum gwiazd na 25-leciu Polsatu: Małgorzata Socha, Małgorzata Kożuchowska, Barbara Kurdej-Szatan, Kasia Cichopek [DUŻO ZDJĘĆ]

25-lecie Polsatu: Małgorzata Kożuchowska i Kasia Cichopek ubierały się u tego samego stylisty? Gwiazdy w podobnych kreacjach i dodatkach


Małgorzata Socha - Polsat, 25 lat

Małgorzata Socha - Polsat, 25 lat

Małgorzata Socha - Polsat, 25 lat

Małgorzata Socha - Polsat, 25 lat

Małgorzata Socha na gali 25 lat Polsatu

Małgorzata Socha na gali 25 lat Polsatu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×