Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Karolina Szostak na galę 25-lecia Polsatu wystrzeliła jak luksusowy czerwony kapturek! Jej bajkowa peleryna to istny HIT!

Karolina Szostak, Polsat, 25 lat


Karolina Szostak na gali 25 lat Polsatu

Dzisiejsza gala w Teatrze Wielkim z okazji 25-lecia Polsatu przyciągnęła plejadę gwiazd, celebrytów, artystów oraz innych osobowości związanych ze stacją. Wśród przybyłych gości pojawiła się uwielbiana przez widzów Karolina Szostak.

Bez wątpienia Szostak jest jedną z największych gwiazd telewizji Polsat, zatem aktualnie odchudzona dziennikarka zaprezentowała się w wybitnie spektakularnej kreacji.

Karolina Szostak postawiła na długą czarno szarą suknię od Violi Piekut typu „rybka” z głębokim dekoltem. Największy hit zrobiła jednak jej zjawiskowa czerwona peleryna ze złotymi aplikacjami. Prezenterka sportowa wyglądała jak luksusowy czerwony kapturek, brakowało jej tylko złotego koszyczka!

Szostak jak zawsze, i tym razem zdecydowała się na mocną opaleniznę i wyrazisty makijaż. To tego teatralnego looku Szostak związała swoje włosy w ciasny kucyk, uszy ozdobiła wielkimi złotymi kolczykami, natomiast swoja zmysłowa szyje owinęła delikatnymi złotymi obróżkami.

Jesteśmy pod wrażeniem jej stylizacji, i żałujemy, że na samą galę Szostak zdjęła swoja magiczną pelerynę.

Gwiazdy na wielkiej gali 25 lat Polsatu: Małgorzata Socha, Małgorzata Kożuchowska, Barbara Kurdej-Szatan, Kasia Cichopek [DUŻO ZDJĘĆ]

25-lecie Polsatu zobowiązuje! Ta gwiazda specjalnie na tę okazję diametralnie zmieniła wizerunek!

Małgorzata Socha zaświeciła nagim biustem na wielkiej gali 25 lecie Polsatu! Zaszalała jak nigdy!

Co sądzisz o tej stylizacji?Komentarzy: 4


Gość | 12 grudnia 2017, 10:06

Dół sukienki caly brudny…brzydko to wygląda


Gość | 12 grudnia 2017, 08:59

Zadeptany ma ten ogon:):)


Gość | 12 grudnia 2017, 01:40

Czyżby jojo zbliżało się wielkimi krokami?


Gość | 11 grudnia 2017, 22:19

Peleryna chyba od Vlada


Dodaj komentarz
×