Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

25-lecie Polsatu zobowiązuje! Ta gwiazda specjalnie na tę okazję diametralnie zmieniła wizerunek!

Agnieszka Włodarczyk Polsat, 25 lat


Agnieszka Włodarczyk zmieniła fryzurę

11 grudnia 2017 roku w Teatrze Wielkim w Warszawie odbyła się jubileuszowa gala z okazji 25-lecia Telewizji Polsat. Na tę wyjątkową okazję zostało zaproszonych wiele wspaniałych gwiazd, wśród nich nie zabrakło pięknej Agnieszki Włodarczyk.

Seksowna aktorka zaskoczyła wszystkich gości i fotoreporterów swoją metamorfozą. Zwyciężczyni pierwszego sezonu hitu stacji Polsat – Jak oni śpiewają?, pojawiła się na czerwonym dywanie w nowej fryzurze.

Tym razem Włodarczyk zdecydowała się na przefarbowanie włosów i wybrała odcień chłodnego blondu. Dodatkowo specjalnie na urodzinową galę Polsatu pofalowała włosy i skróciła ich długość do ramion.

Agnieszka zachwyciła swoją stylizacją. Na wyjątkowy wieczór z okazji 25 urodzin Telewizji Polsat wybrała długą suknię w kolorze kości słoniowej, na którą zarzuciła czarny płaszcz.

Agnieszka w Teatrze Wielkim chętnie pozowała na ściance w towarzystwie Rafała Maślaka. Co ich łączy? Na pewno współpraca z tym samym menadżerem.

Kariera Piotra Gąsowskiego jest skończona? Polsat oficjalnie komentuje aferę z dilerem gwiazd!

25-lecie Telewizji Polsat: Małgorzata Kożuchowska i Katarzyna Cichopek w czerwonych sukniach na urodzinach stacji Niny Terentiew! Która wygląda lepiej?

Małgorzata Socha zaświeciła nagim biustem na wielkiej gali 25 lecie Polsatu! Zaszalała jak nigdy!

Czy uważasz, że Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk pasowali do siebie?Komentarzy: 1


Gość | 12 grudnia 2017, 07:11

Obcięła włosy…gigantyczna zmiana. OJ gigantyczna Kastrzębska. Zamknij ten paździerz


Dodaj komentarz
×