Szukaj

Cannes 2019: Reprezentacja Polek powaliła świat filmu na kolana! Oto najpiękniejsze tegoroczne kreacje!

Cannes 2019 - Polki na czerwonym dywanie

Cannes 2019 - Polki na czerwonym dywanie

Anja Rubik, Grażyna Torbicka, Małgorzata Kożuchowska... Polki pojawiły się w czasie Festiwalu Filmowego w Cannes 2019. Zobacz stylizacje, w których brylowały na czerwonym dywanie.

Festiwal Filmowy w Cannes 2019 dobiegł końca. W sobotni wieczór odbyła się oficjalna ceremonia zamknięcia, podczas której wręczono Złote Palmy. Właśnie to było powodem, dla którego przez kilkanaście dni na Lazurowym Wybrzeżu odbywały się premiery filmowe, a także wydarzenia towarzyszące, które toczyły się wokół święta kina.

To one przyciągały największe światowe gwiazdy, wśród których regularnie gościły Polki. W tym Grażyna Torbicka, która na festiwalu po raz czwarty pojawiła się w roli ambasadorki L’Oréal Paris. Dziennikarka nie tylko błyszczała podczas premiery filmowej, ale także spotykała się ze światowymi gwiazdami – takimi jak m.in. Eva Longoria czy Amber Heard.

W tym roku po czerwonym dywanie niczym po najlepszym światowym wybiegu przechadzała się także Anja Rubik, która dumnie prezentowała ubrania od YSL, do których to dobierała biżuterię od Boucheron. Modelka świat filmu rzucała na kolana swoimi stylizacjami. Tak było m.in. w dniu jej debiutu, kiedy to od jej piersi nie można było oderwać wzroku.

Przejść obojętnie nie można też obok stylizacji Natalii Janoszek, która pojawiła się podczas ceremonii otwarcia w czerwonej, długiej do ziemi sukni marki Lou. Kreacja ta była wyjątkowa nie tylko dlatego, że posiadała rozkloszowany dół, ale także przez to, że nie miała ramiączek, a stylizacja ta została zauważona niemal przez prasę na całym świecie.

Sporym zaskoczeniem dla fanów festiwalu było pojawienie się w Cannes Małgorzaty Kożuchowskiej i Agnieszki Dygant. Aktorki zachwyciły świat filmu swoimi błyszczącymi, wieczorowymi stylizacjami, w których to pojawiły się podczas ceremonii zamknięcia.

To jednak nie koniec naszych pięknych reprezentantek. We Francji pojawiły się także Agata NizińskaMagdalena Boczarska i Weronika Rosati.

Jak wyglądały? O tym przekonacie się zaglądając do naszej galerii.

Zobacz: Cannes 2019. Dziewczęca Weronika Rosati podczas premiery „Rambo” zadebiutowała na czerwonym dywanie! Idealnie wpisała się w panujące trendy!

Zobacz: Wielka akcja ratunkowa na czerwonym dywanie w Cannes! Dzięki szybkiej interwencji gwiazd udało się uniknąć katastrofy!

Zobacz: Wow! Małgorzata Kożuchowska w Cannes olśniła stylizacją! Wyglądała jak demon seksu! Za kulisami brylowała z Agnieszką Dygant!


Anja Rubik - długa kreacja, Cannes 2019

Anja Rubik - długa kreacja, Cannes 2019

Anja Rubik - Women in Motion Awards, Cannes 2019

Anja Rubik - Women in Motion Awards, Cannes 2019

Anja Rubik - w garniturze YSL, Cannes 2019

Anja Rubik - w garniturze YSL, Cannes 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×