Kultowa polska marka znika z rynku! Jej projekty nosiły polskie i zagraniczne gwiazdy takie jak Anna Lewandowska i Gigi Hadid

PLNY LALA

PLNY LALA

Jedna z najbardziej znanych polskich marek modowych wstrzymuje produkcję? Na stronie producenta pojawił się komunikat. Co dalej z ich ubraniami? Szczegóły. 

Światowy kryzys gospodarczy stał się faktem. Dwa lata temu wszystko zapoczątkowała pandemia. Sprawiła, że świat dosłownie na chwilę się zatrzymał. Sporo firm wstrzymało produkcję, przez kilka miesięcy praktycznie nie funkcjonowała turystyka, rozrywka, a także wiele innych dziedzin, co mocno odbiło się na cenach. Ogrom małych przedsiębiorców nie wytrzymał i niestety zamknął swoje biznesy. Z problemami mierzyły się też najbardziej znane światowe marki.

Kiedy po wielu miesiącach wydawało się, że sytuacja jest już nieco stabilniejsza, nastąpił kolejny wstrząs. Wojna, która wybuchła w Ukrainie po raz kolejny spowodowała załamanie gospodarcze. Wiele firm ze względu na szalejącą inflację, rosnące ceny paliwa, energii i surowców ponownie stoi przed bardzo trudnymi wyborami.

Klienci muszą przyzwyczaić się do tego, że z dostępnością niektórych produktów może być naprawdę ciężko. Właśnie jedna ze znanych polskich marek odzieżowych poinformowała, że wstrzymuje produkcję.

Polska marka odzieżowa wstrzymuje produkcję. Te ubrania nosiły światowe gwiazdy

Polski rynek odzieżowy już dawno podbił serca najbardziej znanych gwiazd. Wiadomo, że chętnie sięgają one po szyte w naszym kraju ubrania i te pochodzące od rodzimych projektantów.

Jedną z marek, która szybko podbiła międzynarodowy rynek mody była PLNY LALA. Właśnie przekazała, że jak na razie robi „przerwę techniczną”. Włączając stronę producenta, widzimy komunikat, który informuje o tym, że składanie zamówień nie jest aktualnie możliwe.

Przerwa techniczna. Możliwość składania nowych zamówień została wstrzymana – czytamy na stronie internetowej marki.

Jednocześnie na Instagramie marki cały czas pojawiają się nowe publikacje, co może nieco uspokoić klientki tej firmy.

Marka PLNY LALA powstała w 2009 roku. Jest to damska linia, powstałej już w 1997 odzieży PLNY, którą wypuścił na rynek raper Tede. Szybko okazało się, że trafił w gusta klientek, a inspirowane stylem rapu i Stanów Zjednoczonych projekty sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Ubrania te pokochały nawet zagraniczne gwiazdy.

W modelach PLNY LALA sfotografowana została między innymi modelka Gigi Hadid, a także projektantka Linda Tol, czy wokalistka Christina Milian. Nie brakuje też polskich gwiazd, które chętnie nosiły się w sportowym stylu. Klientką marki była między innymi: Edyta Górniak, Roksana Węgiel czy Natalia Siwiec.

Marka jednoznacznie nie określiła, czy to koniec damskiej linii. Być może jest to jedynie przerwa przed wypuszczeniem nowej kolekcji? Pozostaje uważnie obserwować stronę internetową.


Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na zakupach

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na zakupach

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na zakupach

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na zakupach

14134829_2087250768167197_18593233_n

Komentarze

  • Dido pisze:

    Manowska Rejent kawał s….!

  • Gość pisze:

    Firma zapowiedziała powrót jeszcze we wrześniu.

  • klientka pisze:

    A może napiszecie o tym, że firma okrada klientów? Klientki czekają na swoje pieniądze ze zwrotów tygodniami! Firma milczy a na instagramie jest ciągle aktywna. na grupie tłumaczą się ,,zmniejszeniem kadry pracowniczej,, a krążą plotki, że zwolnili ludzi z dnia na dzień. na oficjalnej grupie na facebooku też zero informacji, kiedy odpiszą na maile, wiadomości. komentarze z takimi pytaniami są usuwane!!! łatwo jest wytłumaczyć wszystko pandemią…

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×