Szukaj

Tesco podrobiło płaszcz Meghan Markle! Efekt jest boski, tak samo jak cena!

Meghan Markle płaszcz z Tesco

Płaszcz Meghan Markle w Tesco

Nie da się ukryć, że Meghan Markle od momentu, w którym ogłosiła zaręczyny z księciem Harrym wyznacza trendy w brytyjskiej modzie. Teraz, gdy poślubiła brata księcia Williama i oficjalnie należy do rodziny królewskiej, wpływ dawnej aktorki na styl Brytyjek jest niesamowity.

Nic więc dziwnego, że jej fanki, chcąc być jak księżna, szukają tańszych odpowiedników ubrań, w których pojawia się Markle. Teraz będą miały ku temu niesamowitą okazję.

Jak informują brytyjskie media, do znanej sieciówki, trafiła imitacja stroju, który Meghan nosiła podczas swojej wizyty w Edynburgu z księciem Harrym. Wówczas księżna wybrała czarnozielony płaszcz w szkocką kratę. Oryginalny płaszcz został wyprodukowany przez firmę Burberry i kosztował aż 1995 funtów.

Okazuje się, że jedne z marketów wyszedł na przeciw oczekiwaniom wszystkim fankom rodziny królewskiej. F&F, marka którą można znaleźć w Tesco, w nowej kolekcji proponuje imitację słynnego płaszcza Meghan. Oba płaszcze mają ten sam kolor i nadruk w szkocką kratkę, a także detal guzików.

Pomimo tego, że kształtem mogą się nieznacznie różnić, w łatwy sposób można upodobnić się do księżnej, nie wydając przy tym fortuny. I chociaż produkt dostępny jest w brytyjskich sklepach i kosztuje 39 funtów (około 190 zł), na ten moment nie jest dostępny w polskich punktach.

Nie da się ukryć, że produkty takie jak ten niemal w mgnieniu oka znikają ze sklepowych półek. Sprzedawcy zaś liczą zysk jaki z tego tytułu ugrają.

Żałujecie, że nie można go (jeszcze) kupić w Polsce?

Codzienne obowiązki przerosły księżną Kate. O jej macierzyńskiej wpadce trąbią zagraniczne media

Księżna Kate cała w zmarszczkach, wygląda na 70 lat! Szokujące zdjęcie trafiło do internetu

Meghan Markle rzadko zakłada spodnie, a szkoda, bo wygląda w nich OBŁĘDNIE! Jej jesienna stylizacja to absolutny hit!


Podoba ci się styl Meghan Markle?

×