Ciężarna Pippa Middleton wprawiła w osłupienie swoją kreacją. Spójrzcie tylko na jej brzuszek

Pippa Middleton chrzest księcia Louisa

Pippa Middelton na chrzcie księcia Louisa

Chociaż pierwsze skrzypce w rodzinie królewskiej podczas wszystkich wydarzeń grają księżna Kate i od niedawna Meghan Markle, i to one przyciągają uwagę fotoreporterów, to nie można przejść obojętne obok jeszcze jednej postaci. Pippa Middelton, bo o niej mowa, pojawiła się na chrzcie księcia Louisa zwracając na siebie uwagę gości, fotoreporterów i fanów.

Pippa, która jest w szóstym miesiącu ciąży, zaskoczyła nie tyle doborem kreacji, co swoją umiejętnością ukrywania ciążowych krągłości, które dumnie prezentowała np. jeszcze trzy dni wcześniej na Wimbledonie. Middelton postawiła na błękitną sukienkę, która perfekcyjnie ukryła jej ciążowy brzuszek.

Siostra księżnej Kate udowodniła, że przebywając w rodzinie królewskiej nie trzeba pokazywać się w wymyślnych sukienkach. Skromność jest bowiem w dobrej cenie, szczególnie jeśli gwiazdą wydarzenie jest ktoś inny – w tym przypadku syn jej siostry.

Ciężarna Pippa swoją stylizację przełamała połyskującymi butami i torebką w tym samym kolorze. Dodatkowo założyła toczek pod kolor sukni.

Dodajmy, że Książę Louis, na którego uroczystość przybyła Pippa, jest piąty w kolejce do tronu Wielkiej Brytanii. Został ochrzczony w poniedziałek 9 lipca przez arcybiskupa Canterbury, jego wielebność Justina Welby, w królewskiej kaplicy w St James’s Palace. Uroczystość miała charakter prywatny i wzięli w niej udział m.in. książę George i księżniczka Charlotte, książę Harry i Meghan Markle, rodzice księżnej Kate oraz książę Karol i księżna Camilla.

Nie tylko książę Louis był gwiazdą wieczoru. Charlotte i George błyszczeli na chrzcinach brata. Ich pasujące stroje rozczuliły wszystkich!

Na chrzcie księcia Louisa wszyscy patrzyli tylko na księżną Kate! Wyglądała pięknie, ale to jej syn miał zjawiskowe ubranko

Rodzina Królewska na chrzcie księcia Louisa. Piękna księżna Kate, stylowa Meghan i uśmiechnięta Camilla [ZDJĘCIA + WIDEO]


Pippa Middleton w ciąży – chrzest księcia Louisa

Pippa Middleton w ciąży – chrzest księcia Louisa

Pippa Middleton w ciąży – chrzest księcia Louisa

Pippa Middleton w ciąży – chrzest księcia Louisa

Michael i Carole Middleton – chrzest księcia Louisa

Michael i Carole Middleton – chrzest księcia Louisa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×