Przefarbowany na blond Piotr Stramowski na pokazie. Po rozstaniu z Kasią Warnke uleciała z niego cała elegancja. Kto go tak ubrał?

Piotr Stramowski na pokazie

Piotr Stramowski na pokazie

Piotr Stramowski pojawił się na pokazie mody MMC. Nie da się ukryć, że zaskoczył swoim wyglądem. Po rozstaniu z Kasią Warnke już nie jest elegancki... Zdjęcia.

Piotr StramowskiKatarzyna Warnke zaskoczyli fanów oświadczeniem o rozstaniu. Byli jedną z piękniejszych, ale też dosyć tajemniczych par polskiego show-biznesu. Zakochani po raz pierwszy spotkali się w 2014 roku na castingu do filmu W spirali. Tam szykowali się do roli małżeństwa, przechodzącego kryzys. Wtedy zaiskrzyło. Wzięli ślub w 2016 roku z dala od medialnego zgiełku i blasku fleszy. Doczekali się córeczki i wydawało się, że szczęście będzie trwało wiecznie. Niestety kilka tygodni temu poinformowali, że nie są już razem. Wspólne oświadczenie rozwiało wszelkie wątpliwości.

Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzje o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas na nowo mógł budować swoje życie. W trosce o dobro naszej Córki, która jest dla nas najważniejszym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności. Jednocześnie informujemy, że jest to nasz jedyny komentarz w tej sprawie – brzmiał komunikat.

Małżonkowie zadbali o dobro dziecka. Helenka jest ich oczkiem w głowie, dlatego po zakończeniu związku bez problemu dogadali się co do opieki nad dziewczynką. Wiadomo, że równo podzielili się spędzanym z pociechą czasem.

Kasia i Piotrek podzielili się opieką po równo. Mała spędza kilka dni z tatą, a później z mamą. Wszystko zostało ustalone tak, by w czasie, gdy Helenka jest u taty, Kasia mogła pracować i odwrotnie – zdradza informator Super Expressu.

W piątek Piotr Stramowski pojawił się wśród gwiazd pokazu MMC. Jak wyglądał?

Piotr Stramowski na pokazie mody. Jak wyglądał?

Piotr Stramowski uchodzi za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Kiedy pojawiał się z Kasią Warnke na ściankach, zawsze zachwycał elegancją. Na pokazie MMC z kolei zaskoczył nieco wyglądem. Pojawił się w długich, przefarbowanych na blond włosach, z brodą, która nosi ostatnio i w czapce na głowie. Do tego nałożył szary kombinezon i obszerny płaszcz. Trzeba przyznać, że wyglądał oryginalnie… Zajrzyjcie do galerii.

 


Piotr Stramowski - Pokaz mody MMC

Piotr Stramowski - Pokaz mody MMC

Piotr Stramowski - Pokaz mody MMC

Piotr Stramowski - Pokaz mody MMC

Piotr Stramowski - Pokaz mody MMC

Piotr Stramowski - Pokaz mody MMC

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×