Szukaj

Paulina Sykut w sukience z Zary, która wygląda jak z salonu Diora. To przecież będzie hit sezonu!

Paulina Sykut w sukience z Zary

Paulina Sykut w sukience z Zary

Paulina Sykut pokazała się na Instagramie w fantastycznej sukience z Zary, która wygląda jak projekt znanego designera. Jak wygląda w pełnej okazałości i ile trzeba wydać na ten modny ciuszek?

Paulina Sykut przyłączyła się do akcji #zostanwdomu, którą promuje w swoich social mediach. Na jednym ze zdjęć, na którym prowadzi relację przez telefon, pokazała się w sukience z Zary na punkcie której oszalały instagramerki i fanki mody. Ile trzeba wydać na tę kreację?

Paulina Sykut w sukience z Zary

Paulina Sykut może się poszczycić mianem jednej z najlepiej ubranych kobiet polskiego show biznesu. Gdzie się nie pojawi, tam robi furorę. Nie tylko jej wieczorowe kreacje z wielkich gal czy finałów shows które prowadzi są godne uwagi, ale też te bardziej codzienne outfity.

Dziennikarka bardzo odpowiedzialnie zaszyła się w domu z rodziną i to tam ubrała się w piękną suknię, żeby poprowadzić program z domu. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to jakiś luksusowy ciuszek z górnej półki. Nic bardziej mylnego – to sukienka z nowej kolekcji Zary.

Żeby nabyć to czerwone, tłoczone i zdobione cekinami cudo z bufiastymi rękawkami, trzeba wydać 249 złotych, ale z pewnością jest warte swojej ceny, bo wygląda luksusowo.

Trzeba tylko pamiętać, że sukienka ma trudny krój, który nie każdej figurze będzie służył i może dodać kilogramów. Wtedy warto sięgnąć po patent Pauliny Sykut i spiąć ją paskiem. Będzie idealnie.

Dziennikarka po raz kolejny udowodniła, że ma oko do wyszukiwania prawdziwych perełek w popularnych sieciówkach.

Zobacz także: Paulina Sykut pokazała swój dom w telewizji. Sypialnia gwiazdy robi wrażenie


Paulina Sykut w sukience z Zary

Paulina Sykut w sukience z Zary

Paulina Sykut dom

Paulina Sykut dom

Paulina Sykut dom

Paulina Sykut dom

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×