Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Z OSTATNIEJ CHWILI: Edyta Herbuś WYSZŁA ZA MĄŻ!
Z OSTATNIEJ CHWILI: Edyta Herbuś WYSZŁA ZA MĄŻ!

Z OSTATNIEJ CHWILI: Edyta Herbuś WYSZŁA ZA MĄŻ!

Z OSTATNIEJ CHWILI: Edyta Herbuś WYSZŁA ZA MĄŻ!

Ups! Anja Rubik zagalopowała się i zdradziła imię synka Sashy Knezevica! Jest bardzo klasyczne! [WIDEO]
Ups! Anja Rubik zagalopowała się i zdradziła imię synka Sashy Knezevica! Jest bardzo klasyczne! [WIDEO]

Ups! Anja Rubik zagalopowała się i zdradziła imię synka Sashy Knezevica!...

Ups! Anja Rubik zagalopowała się i zdradziła imię...

Zmęczona Małgorzata Socha bez makijażu w domowym zaciszu. Jak wygląda po porodzie?
Zmęczona Małgorzata Socha bez makijażu w domowym zaciszu. Jak wygląda po porodzie?

Zmęczona Małgorzata Socha bez makijażu w domowym zaciszu. Jak wygląda po...

Zmęczona Małgorzata Socha bez makijażu w domowym zaciszu....

Dziś czwartek, 20.09.2018

Paulina Sykut wie, że najlepsze stylizacje nie potrzebują drogich metek. Od stóp do głów w ubraniach z sieciówki wygląda jak bogini. Spójrzcie tylko na ten płaszcz!
Paulina Sykut w stylizacji z sieciówki

Wiosna daje zdecydowanie większe pole do popisu w kwestiach stylizacji niż zimowe mrozy. Sięgamy po soczyste kolory, mocne połączenia, staramy się włożyć w nasze stylizacje jak najwięcej tchnienia nadchodzącego wielkimi krokami lata i rezygnujemy z właściwych zimie szarości, błękitów i ziemistych kolorów. To doskonały czas na modowe eksperymenty, buszowanie po wyprzedażach i uzupełnianie garderoby.

Warto również brać przykład z gwiazd, które zawsze wiedzą co w trawie piszczy. Paulina Sykut uchodzi za prawdziwą ikonę jeśli mowa o młodzieżowych, choć wciąż eleganckich stylizacjach. Jej modowy instynkt jest świeży, głodny wrażeń i ciekawy nowych połączeń, co doskonale widać w ostatniej stylizacji.

Paulina postawiła na totallook z sieciówki. Ma na sobie płaszcz w kolorową kratę, różowy sweter o grubym splocie i asymetryczną, czerwoną spódnicę. Wszystko pochodzi z ostatniej kolekcji marki Reserved i mimo dość odważnych połączeń, prezentuje się znakomicie na drobnej, symetrycznej sylwetce Sykut. Spódnica pięknie podkreśliła biodra, sweter wsunięty za jej pasek wyraźnie odciął talię, pokazały się nawet zgrabne łydki.

Swobodna, nieporządna fryzura i delikatny makijaż dobrane do tego energetycznego zestawu nie odwracają uwagi od mistrza pierwszego planu, czyli płaszcza. Kolorowa krata, klasyczny krój i dominujące stonowane barwy łagodzą wybuchowy charakter pozostałych części zestawu bez tłamszenia go. Wydobywają z kolorystycznego koktajlu wszystko co najlepsze.

Spódniczka obecnie jest na wyprzedaży i możecie ją dostać za 59,99 złotych, natomiast płaszcz to już odrobinę większy wydatek. Obecnie kosztuje 349,99 złotych, ale jeśli potraktujemy go jako inwestycję w przyszłe modowe sezony – a krata nie wychodzi z obiegu nigdy – to nie będzie to aż tak straszny wydatek.

Jak wam się podoba? Hit czy nie?

Gwiazdy na otwarciu nowego biznesu Anny Lewandowskiej: Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Sykut, Zosia Ślotała, Paulina Krupińska

Gwiazdy na pokazie kolekcji Anety Kręglickiej: Kasia Stankiewicz, Paulina Sykut, Natasza Urbańska

Paulina Sykut jest teraz gorącą blondynką! Seksowna mamuśka pochwaliła się nową fryzurąCzy inspirujesz się stylizacjami gwiazd?

Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×