Szukaj

Paulina Sykut za 15 złotych i wygląda jak gwiazda Hollywood. W sieciówce upolowała must have sezonu

Paulina Sykut w okularach z Sinseya

Paulina Sykut w okularach z Sinseya

Paulina Sykut może się poszczycić świetnym wyczuciem stylu. Jej stylizacje są zawsze trafione, a wśród akcesoriów i ubrań gwiazdy można znaleźć prawdziwe perełki z sieciówek za niewielkie pieniądze. Tym razem wyszperała prawdziwy hit na lato!

Paulina Sykut zdecydowanie ma obecnie swoje 5 minut. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych prezenterek telewizyjnych w kraju. Nie tylko realizuje się zawodowo, ale także sprawdza się w roli mamy. Wychowuje córeczkę, Różę, z którą spędza niemal każdą wolną chwilę. Znana jest też ze świetnej figury i wyczucia mody. Jej stylizacje z imprez są podziwiane i szeroko komentowane, a te codzienne są równie udane. W jej szafie są ubrania topowych projektantów, ale także perełki z sieciówek.

Ostatnio zaprezentowała prawdziwy hit na lato i to za jedyne 15 złotych. Należy szybciutko udać się do Sinsaya w celu upolowania takich okularów, jak ma Paulina.

Paulina Sykut w okularach z Sinsaya za 15 złotych

Paulina Syku na Instagramie często publikuje zdjęcia swoich stylizacji. Tych wieczorowych, jak i codziennych. Fani szczególnie lubią te drugie, bo gwiazda tworzy je zazwyczaj z ubrań i dodatków pochodzących z sieciówek. Prezenterka przebywa na urlopie nad Bałtykiem i wstawia zdjęcia ze swoich aktywności. Na każdej z ostatnich fotografii ma na sobie bardzo modny dodatek za jedyne 15 zł. To okulary przeciwsłoneczne, które nabyła, a są w nowej kolekcji Sinsay.

W najbliższym sezonie na listę trendów powracają duże okulary o grubych oprawkach. Najlepiej z bardzo modnym szylkretowym wzorem. Obydwa te warunki spełniają okulary przeciwsłoneczne z kolekcji Sinsay, które wybrała Paulina Sykut. Są nie tylko bardzo modne, ale mają też ogromną zaletę – bardzo niską cenę, bo kosztują zaledwie 14,99 zł i nadal są dostępne na stronie internetowej sieciówki.


Paulina Sykut w okularach z Sinsaya

Paulina Sykut w okularach z Sinsaya

Paulina Sykut w okularach z Sinsaya

Paulina Sykut w okularach z Sinsaya

Paulina Sykut w sukience z sieciówki

Paulina Sykut w sukience z sieciówki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×