Szukaj

Paulina Sykut w pasiastej sukience z Zary. Satynowy materiał dodaje jej uroku. Ile kosztuje?

Paulina Sykut-Jeżyna w sukience z sieciówki

Paulina Sykut-Jeżyna w sukience z sieciówki

Paulina Sykut na Instagramie opublikowała nowe zdjęcie z córką. Ubrana w sukienkę z Zary, bawi się z Różą. Jak wygląda?

Paulina Sykut nie tylko realizuje się zawodowo, ale także sprawdza się w roli mamy. Wychowuje córeczkę, Różę, z którą spędza niemal każdą wolną chwilę. Dba o to, by, by dziewczynka wiedziała, w jakiej sytuacji się znajdujemy. Gdy wychodzą, zakłada jej maseczkę, o czym poinformowała na Instagramie:

Dużo rozmawiamy o tym, co dzieje się dookoła. Dzieci, muszą wiedzieć, że to poważna sprawa. Spod masek wysyłamy Wam uśmiech i dobrą energię. Szczególnie przytulamy tych, którzy w tym trudnym czasie, choć sami mają ciężko, pomagają innym #dziękujemy #wspierajmysię #zostajewdomu #paulinapiotrróża.

Paulina Sykut w sukience z sieciówki

Paulina Sykut kilka dni temu dostała od Róży piękny prezent. W Dniu Matki wręczyła jej bukiet kwiatów, czym dziennikarka pochwaliła się w sieci. Pokazała zdjęcia z córką, w których opisie podkreśla, że w macierzyństwie liczy się przede wszystkim miłość:

Moja Mama , zawsze powtarzała nam, że w życiu, najważniejsza jest miłość i kocha nas najbardziej na całym świecie 🙂 Tą miłość czuję każdego dnia i podaję dalej, bo kocham na zabój:) Macierzyństwo, to dla mnie czysta miłość.

Internautki w komentarzach zachwycały się zdjęciem:

  • Świetnie się prezentujecie w wiosennej aurze no i słodki buziak dla Córeczki. To urocze.
  • Najsłodsze zdjęcia z córeczką.
  • Pięknie wyglądacie.

Dopytywały także o kreację, w którą Sykut się ubrała. Dziennikarka postawiła na suknię w paski o długości midi. Gdzie ją kupiła? Okazuje się, że to model z Zary, który można nabyć za 199 zł. Kreacja została stworzona z satyny. Lekki materiał sprawia, że świetnie sprawdzi się zarówno wiosną, jak i latem.

A Wam jak się podoba?


Paulina Sykut w sukience z sieciówki

Paulina Sykut w sukience z sieciówki

Paulina Sykut w sukience z Zary

Paulina Sykut w sukience z Zary

Paulina Sykut w sukience z Zary. Ile kosztuje?

Paulina Sykut w sukience z Zary. Ile kosztuje?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×