Ramówka Polsatu: Paulina Sykut najpiękniejszą gwiazdą wieczoru! Można ją było pomylić z Natalią Siwiec!

Paulina Sykut-Jeżyna jesienna ramówka Polsat 2019

Paulina Sykut-Jeżyna jesienna ramówka Polsat 2019

Paulina Sykut-Jeżyna jest jedną z najjaśniejszych gwiazd Polsatu. Na prezentacji jesiennej ramówki stacji pojawiła się w zjawiskowej stylizacji. Jej wygląd zapiera dech. To ona zasłużyła na tytuł najlepiej ubranej gwiazdy wieczoru!

Paulina Sykut-Jeżyna od kilku lat jest jedną z czołowych gwiazd Polsatu. Obok Krzysztofa Ibisza jest najbardziej popularną wizytówką stacji, co sprawia, że włodarze Polsatu powierzają jej prowadzenie najważniejszych imprez. Okazuje się, że jest też mistrzynią stylizacji, to jak wyglądała na prezentacji jesiennej ramówki 2019 stacji, to majstersztyk!

Zobacz: Jesienna ramówka Polsatu 2019 – kreacje gwiazd: Barbara Kurdej-Szatan, Edyta Herbuś, Julia Wieniawa, Reni Jusis

Paulina Sykut-Jeżyna podczas jesiennej ramówki Polsat 2019

Paulina Sykut-Jeżyna na imprezę Polsatu wybrała zjawiskową, długą do ziemi suknię, w kolorze delikatnego różu, która mocno eksponowała plecy. Opadające rękawy i bogata spódnica, nadawały kreacji iście balowego romantyzmu. Jak z bajki o Kopciuszku! Krój i kolorystyka stroju i fryzura, sprawiały, że z daleka można ja było pomylić z Natalią Siwiec.

Do tego złota biżuteria i ciekawa, siatkowa torebka. Dopełnieniem świeżego, dziewczęcego wyglądu, były rozpuszczone, lekko pofalowane włosy. Subtelny makijaż podkreślał niezwykłą urodę gwiazdy.

Kolor i krój sukienki mocno wyeksponowały odchudzoną figurę Pauliny, która i tak zawsze zachwycała nienaganna sylwetką. Do tego piękna, letnia opalenizna.

Znowu Paulina Sykut-Jeżyna obroniła miano najlepiej ubranej gwiazdy Polsatu!

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan na ramówce Polsatu – od jej głębokiego dekoltu nie dało się oderwać wzroku. I jeszcze potem te wygibasy na scenie!

Paulina Sykut prowadzącą Taniec z gwiazdami

Już jesienią Paulina Sykut-Jeżyna poprowadzi kolejną edycję Tańca z Gwiazdami, którego to show, jest niewątpliwą ozdobą. Jej spokój i opanowanie z pewnością ukoją zestresowane gwiazdy nowej edycji. Już nie możemy doczekać się, w jakich stylizacjach zobaczymy piękna prezenterkę.

Zobacz: Ramówka Polsatu: Julia Wieniawa zrobiła wrażenie kreacją, ale to na widok torebki zaniemówiliśmy! Cud, że jej nie zgubiła!


Paulina Sykut-Jeżyna - jesienna ramówka Polsat 2019

Paulina Sykut-Jeżyna - jesienna ramówka Polsat 2019

Paulina Sykut-Jeżyna - nominacja do Telekamery 2020

Paulina Sykut-Jeżyna - nominacja do Telekamery 2020

Paulina Sykut-Jeżyna - w delikatnej kreacji, jesienna ramówka Polsat 2019

Paulina Sykut-Jeżyna - w delikatnej kreacji, jesienna ramówka Polsat 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×