Szukaj

Paulina Sykut nie zawiodła! To chyba jej najlepsza kreacja w Tańcu z gwiazdami 7. Za to Agnieszka Hyży… Ona wie, jak być sexy!

Paulina Sykut i Agnieszka Hyży styl

Paulina Sykut i Agnieszka Hyży styl

Paulina Sykut i Agnieszka Hyży w 6 odcinku Tańca z gwiazdami 7

Paulina Sykut-Jeżyna i Agnieszka Hyży są przykładem elegancji, szyku i dobrego smaku. W ostatnim odcinku Tańca z gwiazdami 7 zaprezentowały styl w najdoskonalszym tego słowa znaczeniu.

Paulina Sykut na tę okazję założyła długą, koralową, transparentną suknię Lidii Kality, która była przyozdobiona delikatną falbaną na wysokości klatki piersiowej. Spod tiulowej sukni wyłaniała się „mała biała”, która dodawała prezenterce seksapilu. Gwiazda swoją kreację uzupełniła okazałymi kolczykami i dość wyrazistym makijażem powiek w odcieniu twarzowego różu.

Agnieszka Hyży z kolei miała na sobie krótką, podkreślającą talię sukienkę w kolorze écru. Górę kreacji zdobiły luźno opadające łańcuszki i delikatne „ramiączka”. Agnieszka całość stylizacji dopełniła złotymi szpilami, które eksponowały jej długie, zgrabne nogi. Czerwone paznokcie u stóp były odważnym akcentem jej skromnego wizerunku.

My jesteśmy na TAK.

Zobacz: Paulina Sykut-Jeżyna olśniła w czwartym odcinku „Tańca z Gwiazdami”. Wyglądała jak księżniczka?

Agnieszka Hyży w Kulisach Tańca z Gwiazdami 7

Agnieszka Hyży w Kulisach Tańca z Gwiazdami 7

Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut-Jeżyna w Tańcu z Gwiazdami 7


Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×