Szukaj

Paulina Krupińska w prostej stylizacji pod DDTVN. Żółta ozdoba na jej płaszczu ma szczególne znaczenie

Paulina Krupińska przed studiem Dzień Dobry TVN została przyłapana przez paparazzi. Jak wyglądała? Jej nowa stylizacja jest w zgodzie z aktualnymi trendami.
Paulina Krupińska przed studiem DDTVN

Paulina Krupińska przed studiem DDTVN

Paulina Krupińska na początku marca zadebiutowała w roli prowadzącej w Dzień Dobry TVN. Z pewnością wchodząc po raz pierwszy na plan, nie spodziewała się, że dwa tygodnie później będzie musiała stawić czoła pracy w nowych, wręcz ekstremalnych warunkach.

Technika czasem nas zawodzi, rozmowy telefoniczne się rwą, a my musimy szybko zapełniać te luki. W takich warunkach nawet doświadczonym prezenterom trudno prowadzić program — komentowała Krupińska w rozmowie z Party.

Pomimo trudnej sytuacji Krupińska i jej telewizyjny partner – Damian Michałowski – robią wszystko, by poprawić nastrój widzów w tych trudnych czasach:

Robimy z Damianem wszystko, aby naszym widzom dostarczać radość i normalność w tych nienormalnych czasach. Bardzo się staramy! – dodaje Paulina.

Paulina Krupińska w maseczce przed studiem Dzień Dobry TVN. Jak wyglądała?

Paulina i Damian poprowadzili niedzielne wydanie programu. Gdy skończyli, przed studiem czekali na nich fotoreporterzy. Krupińska przez chwilę pozowała do zdjęć, eksponując swoją piękną stylizację, zgodną z trendami, w których obecnie dominują jasne kolory.

Ubrała się w białą bluzkę, którą połączyła ze spodniami odsłaniającymi kostkę, a także jasny, delikatny płaszcz sięgający przed kolana. Włożyła sportowe, wygodne buty. Zadbała o elegancki dodatek, sięgając po pikowaną torebkę na łańcuszku od Yves Saint Laurent. Twarz zakryła maseczką w cętki.

Paulina do płaszcza przypięła żółtego żonkila, symbol, który ma upamiętnić powstanie w getcie żydowskim, które wybuchło 19 kwietnia, 77 lat temu.

Jak Wam się podoba w takim wydaniu?

Zobacz także: Paulina Krupińska uchwyciła rodzinę przy wielkanocnym stole. Pierwszy raz pokazała twarz syna


scena z: Paulina Krupińska-Karpiel, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Paulina Krupińska-Karpiel, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Paulina Krupińska dba o bezpieczeństwo, nosi maseczkę

Paulina Krupińska dba o bezpieczeństwo, nosi maseczkę

Paulina Krupińska przed studiem DDTVN

Paulina Krupińska przed studiem DDTVN

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×