Szukaj

Paulina Krupińska w prostej stylizacji pod DDTVN. Żółta ozdoba na jej płaszczu ma szczególne znaczenie

Paulina Krupińska przed studiem DDTVN

Paulina Krupińska przed studiem DDTVN

Paulina Krupińska przed studiem Dzień Dobry TVN została przyłapana przez paparazzi. Jak wyglądała? Jej nowa stylizacja jest w zgodzie z aktualnymi trendami.

Paulina Krupińska na początku marca zadebiutowała w roli prowadzącej w Dzień Dobry TVN. Z pewnością wchodząc po raz pierwszy na plan, nie spodziewała się, że dwa tygodnie później będzie musiała stawić czoła pracy w nowych, wręcz ekstremalnych warunkach.

Technika czasem nas zawodzi, rozmowy telefoniczne się rwą, a my musimy szybko zapełniać te luki. W takich warunkach nawet doświadczonym prezenterom trudno prowadzić program — komentowała Krupińska w rozmowie z Party.

Pomimo trudnej sytuacji Krupińska i jej telewizyjny partner – Damian Michałowski – robią wszystko, by poprawić nastrój widzów w tych trudnych czasach:

Robimy z Damianem wszystko, aby naszym widzom dostarczać radość i normalność w tych nienormalnych czasach. Bardzo się staramy! – dodaje Paulina.

Paulina Krupińska w maseczce przed studiem Dzień Dobry TVN. Jak wyglądała?

Paulina i Damian poprowadzili niedzielne wydanie programu. Gdy skończyli, przed studiem czekali na nich fotoreporterzy. Krupińska przez chwilę pozowała do zdjęć, eksponując swoją piękną stylizację, zgodną z trendami, w których obecnie dominują jasne kolory.

Ubrała się w białą bluzkę, którą połączyła ze spodniami odsłaniającymi kostkę, a także jasny, delikatny płaszcz sięgający przed kolana. Włożyła sportowe, wygodne buty. Zadbała o elegancki dodatek, sięgając po pikowaną torebkę na łańcuszku od Yves Saint Laurent. Twarz zakryła maseczką w cętki.

Paulina do płaszcza przypięła żółtego żonkila, symbol, który ma upamiętnić powstanie w getcie żydowskim, które wybuchło 19 kwietnia, 77 lat temu.

Jak Wam się podoba w takim wydaniu?

Zobacz także: Paulina Krupińska uchwyciła rodzinę przy wielkanocnym stole. Pierwszy raz pokazała twarz syna


scena z: Paulina Krupińska-Karpiel, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Paulina Krupińska-Karpiel, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Paulina Krupińska dba o bezpieczeństwo, nosi maseczkę

Paulina Krupińska dba o bezpieczeństwo, nosi maseczkę

Paulina Krupińska przed studiem DDTVN

Paulina Krupińska przed studiem DDTVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×