Szukaj

Seksowna Paula Tumala ogrzała swoje śliczne bombki puszystym beżowym futerkiem! Zrobiła to w szczytnym celu!

Paula Tumala maluje bombki

Paula Tumala w seksownym stroju maluje bombki

Paula Tumala zakupiła mnóstwo prezentów, aby obdarować nimi dzieci z biednych rodzin. Gwiazda wyglądała bardzo seksownie w puszystym futerku. Zobacz zdjęcia.

Paula Tumala jak Top Model

Paula Tumala w ostatnim czasie była bardzo zapracowana. Modelka brała udział w licznych sesjach do prestiżowych magazynów dla panów, ponad to Paula jest częstym gościem na branżowych eventach. Jej obecność zawsze wzbudza ogromne zainteresowanie portali plotkarskich oraz rozpalonych jej seksownym widokiem fotoreporterów. Okazuje się, że piękna Paula oprócz sporych rozmiarów biustu, ma również wielkie serce.

Modelka z ochotą angażuje się bowiem w akcje charytatywne, o czym mało kto wie. Ostatnio Paula Tumala za własne pieniądze zakupiła mnóstwo prezentów, z którymi udała się na szczególną akcję malowania bombek  z dziećmi. To niezwykłe spotkanie już kolejny raz zorganizowała agencja PR Dobre Media, przy współpracy z księdzem Sławomirem z bazyliki przy ulicy Kawęczyńskiej  na Pradze. W świetlicy kościelnej na piękną Paule i inne polskie gwiazdy, czekały rozemocjonowane dzieci z patologicznych rodzin.

Paula ubrana jak światowa modelka, obdarowała swoich młodych fanów paczkami od Mikołaja oraz pośpiewała sobie wspólnie z maluchami kolędy. Zmysłowa celebrytka ubrana w szałową mini, długie bezowe kozaki oraz figlarne bezowe futerko, ochoczo malowała z dzieciakami bombki na choinkę.

Ten piękny gest Pauli Tumali dzieci zapamiętają do końca życia. Większość z nich nigdy nie była nigdy w kinie, teatrze, na wakacjach, nie widziała nawet drugiej strony Wisły, zatem spotkanie z pięknymi oraz przemiłymi gwiazdami na żywo, było dla nich wielkim przeżyciem.

Pauli towarzyszyli także Jakub Kucner, Wiktoria Gąsiewska, Dorota Naruszewicz, Lidia Kopania, Anna Piszczałka,  Mateusz Gąsiewski oraz Aleksander Wróbel.

Brawo Paula Tumala!

Gwiazdy malują z dziećmi bombki w świątecznej akcji charytatywnej: Wiktoria Gąsiewska, Dorota Naruszewicz, Paula Tumala, Jakub Kucner

Zabójczy biust Pauli Tumali wgniótł w podłogę wszystkich Misterów w Krynicy Zdroju! Co za kaliber!

Paula Tumala ma nowego chłopaka! Modelka wreszcie upolowała prawdziwy ideał mężczyzny! [WIDEO]


Czy Paula Tumala jest sexy?

×